• Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

"Liverpool" pratęsė pergalių seriją, "Arsenal" krito prieš "Crystal Palace"

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos 35-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" komanda nepasinaudojo idealia galimybe įsitvirtinti ketvirtoje pozicijoje. "Kanonieriai" neatlaikė "Crystal Palace" ekipos testo.

17-ąją minutę Christianas Benteke išvedė svečius į priekį, tačiau 47-ąją minutę Mesutas Ozilas atstatė lygybę.

Atrodė, kad "Arsenal" ekipai pavyks perlaužti rungtynes savo naudai, tačiau į vokiečio įvartį "Crystal Palace" atsakė dar dviem – po įvartį pasiekė Wilfriedas Zaha ir Jamesas McArhturas.

77-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas dar sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką "Crystal Palace" atsilaikė gynyboje ir pasiekė pergalę.

"Arsenal" lieka ketvirtoje vietoje, tačiau "Chelsea" sąskaitoje taip pat yra 66 taškai.

Pergale išvykoje džiaugėsi "Liverpool" komanda, kuri rezultatu 2:0 įveikė "Cardiff". "Raudonieji" vėl pakilo į pirmąją poziciją ir joje išsilaikys bent iki "Man City" rungtynių miesto derbyje.

"Liverpool" ekipą į pergalę vedė Giorginio Wijnaldumas ir Jamesas Milneris.

"Arsenal" 2 - 3 "Crystal Palace"
17' [0 - 1] C. Benteke
47' [1 - 1] M. Ozil
61' [1 - 2] W. Zaha
69' [1 - 3] J. McArthur
77' [2 - 3] P. Aubameyang

"Cardiff" 0 - 2 "Liverpool"
57' [0 - 1] G. Wijnaldum
81' [0 - 2] J. Milner (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (8) Seniausi (8) Geriausi (8) Anoniminiai (6)

1 28 04-21 20:13
manau ir Vilniaus Zalgiris imustu Arsenalui 3, kai gynyboj Jenkinsonas, Mustafi ir Mavropanas, o atraminiai Elneny ir Gendouzi....
Bukowski
1 12 04-21 20:42
Arsenal taip nemoka išlaikyti pozicijų... kai atrodo sunku pralaimėti, kažkaip sugebama... (( Liūdėsys visiškas
2 9 04-21 20:29
Pamatai kaip zaidzia Mustafi ir pagalvoji , kad gal Squillaci nebuvo toks ir blogas... Jau vien startine sudeti pamacius dingo visas pasitikejimas . Crystal Palace laimeje sita sezona 7 isvykoj , is ju ir pries Man City , o mes leidziam Jenkinson , Mavropanos ir Elneny ? Guendouzi irgi matosi , nors ir turejo puikia sezono pradzia, tokiam lygiui dar nepasiruoses. Mustafi... nu cia sunku ka ir pasakyt. Aisku visi nori juo atsikratyt , ji parduot , bet kas ji pirks ? Leeds uz 2 milijonus ? Ir kas svarbiausia, padarai klaida, kuri tavo komandai galima sakyt kainuoja 3 taskus , nes komanda jau buvo ant bangos po greito golo antram keliny, iskeli rankas i virsu ir atsiprasai komandos draugu, gerbeju, o ne vartininka kaltini kuris isvis ne prie ko. Bent kazkiek guodzia kad Spursai ir Mu prapiso..
1 6 04-21 21:07
Nesijaudinkit Arsenal fanai, MU vis tiek nepasinaudos dovanelem kilti aukštyn..
4 8 04-21 20:53