"Liverpool" pratęsė pergalių seriją, "Arsenal" krito prieš "Crystal Palace"

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį sužaistos dar dvejos 35-ojo turo rungtynės.

"Emirates" stadione Londono "Arsenal" komanda nepasinaudojo idealia galimybe įsitvirtinti ketvirtoje pozicijoje. "Kanonieriai" neatlaikė "Crystal Palace" ekipos testo.

17-ąją minutę Christianas Benteke išvedė svečius į priekį, tačiau 47-ąją minutę Mesutas Ozilas atstatė lygybę.

Atrodė, kad "Arsenal" ekipai pavyks perlaužti rungtynes savo naudai, tačiau į vokiečio įvartį "Crystal Palace" atsakė dar dviem – po įvartį pasiekė Wilfriedas Zaha ir Jamesas McArhturas.

77-ąją minutę Pierre'as-Emerickas Aubameyangas dar sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką "Crystal Palace" atsilaikė gynyboje ir pasiekė pergalę.

"Arsenal" lieka ketvirtoje vietoje, tačiau "Chelsea" sąskaitoje taip pat yra 66 taškai.

Pergale išvykoje džiaugėsi "Liverpool" komanda, kuri rezultatu 2:0 įveikė "Cardiff". "Raudonieji" vėl pakilo į pirmąją poziciją ir joje išsilaikys bent iki "Man City" rungtynių miesto derbyje.

"Liverpool" ekipą į pergalę vedė Giorginio Wijnaldumas ir Jamesas Milneris.

"Arsenal" 2 - 3 "Crystal Palace"
17' [0 - 1] C. Benteke
47' [1 - 1] M. Ozil
61' [1 - 2] W. Zaha
69' [1 - 3] J. McArthur
77' [2 - 3] P. Aubameyang

"Cardiff" 0 - 2 "Liverpool"
57' [0 - 1] G. Wijnaldum
81' [0 - 2] J. Milner (11 m. baudinys)