Ar teisėjas buvo teisus parodęs raudoną kortelę?
  • Taip, C. Ronaldo peržengė ribas
  • Ne, epizodas nevertas tokios bausmės
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L.Kariusas sulaukė pasiūlymo atgauti jėgas trečioje Italijos lygoje


2018-05-30 13:42:53 Čempionų Lyga Liverpool FC

Nedovanotinas klaidas UEFA Čempionų lygos finale daręs "Liverpool" vartininkas Lorisas Kariusas sulaukė netikėto pasiūlymo.

24-erių vokiečiui dėmesį parodė "Rimini" komandos atstovai, kurie pasiūlė žaidėjui atgauti pasitikėjimą savo jėgomis rungtyniaujant trečioje pagal pajėgumą Italijos lygoje.

L.Kariuso ateitis "raudonųjų" gretose yra neaiški - po neįtikėtino fiasko vartuose treneris Jurgenas Kloppas vasarą tikisi prisivilioti Janą Oblaką (Madrido "Atletico") arba Alissoną ("Roma").

Tuo tarpu šį sezoną į trečiąją lygą iškopęs "Rimini" klubas su išskėstomis rankomis priimtų Kariusą.

"Mes visi esame susidūrę su panašiais momentais, deja, jam tai nutiko stebint milijonams žiūrovų.

Norime padėti Lorisui atsigauti ir tapti pavyzdžiu, kaip reikia sugebėti atsitiesti. Birželio 22 dieną jis švęs savo gimtadienį ir ta proga jam siūlome vienerių metų trukmės kontraktą. Mūsų klube jis atgaus ramybę ir įgaus pasitikėjimo savo jėgomis.

Aišku, tai nebus tarsi pasivaikščiojimas parke, nes mūsų gretose reikės atlaikyti puikaus vartininko Francesco Ciccio konkurenciją, bet čia jis ras didelę šeimą ir miestą, kuris išreikš jam palaikymą tampant geriausių trečiosios lygos vartų sargų", - kalbėjo klubo prezidentas Giorgio Grassi.

Straipsnio įvertinimas: 20 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
bdsm
46 85 05-30 14:15
LIKE geresnis vartininkas kariusas,DISLIKE geresnis arlauskis
jasikevicius
6 45 05-30 14:12
stai ka reiskia geras marketingas ir situacijos jautimas.Dabar neidendant jokiu pastangu rimini isgarses visame pasaulyje.O kas trukde kokiam atlantui taip pasiulyt??
ZZ TOP
12 34 05-30 14:13
Nustokit vargsa trolinti...ar jis kaltas,kad Jurgenas sita ubaga i vartus state Arlauskis juk nekaltas,kad ji Watfordas state pastate pamate koks grybas issiunte i Sociedad ten parode,kad visiskas grybas ir atgalios i Rumunija i savo lygi su Kariusu tas pats mane pasiulytu sitie italai iskart varytau bet ar as buciau kaltas,kad mane jie pajame Karius nekaltas
Nes
3 17 05-30 14:26
jasikevicius:
stai ka reiskia geras marketingas ir situacijos jautimas.Dabar neidendant jokiu pastangu rimini isgarses visame pasaulyje.O kas trukde kokiam atlantui taip pasiulyt??
Rimini zinomesnis klubas, 3 Italu lyga sviesmeciais lenkia Lietuvos A lyga, nieks ten apie Atlanta nerasytu net jei ir pasiulytu.
L3
1 12 05-30 17:49
Kad ir kaip susifeilino I 3 italijos(serie atrocious) lyga eiti jam tikrai dar nereikia, kazkaip keista kad po bayerno macho su realu niekas ulreichui nesiule pailseti devintam indijos divizijone