Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

L.Kariusas sulaukė pasiūlymo atgauti jėgas trečioje Italijos lygoje


2018-05-30 13:42:53 Čempionų Lyga Liverpool FC

Nedovanotinas klaidas UEFA Čempionų lygos finale daręs "Liverpool" vartininkas Lorisas Kariusas sulaukė netikėto pasiūlymo.

24-erių vokiečiui dėmesį parodė "Rimini" komandos atstovai, kurie pasiūlė žaidėjui atgauti pasitikėjimą savo jėgomis rungtyniaujant trečioje pagal pajėgumą Italijos lygoje.

L.Kariuso ateitis "raudonųjų" gretose yra neaiški - po neįtikėtino fiasko vartuose treneris Jurgenas Kloppas vasarą tikisi prisivilioti Janą Oblaką (Madrido "Atletico") arba Alissoną ("Roma").

Tuo tarpu šį sezoną į trečiąją lygą iškopęs "Rimini" klubas su išskėstomis rankomis priimtų Kariusą.

"Mes visi esame susidūrę su panašiais momentais, deja, jam tai nutiko stebint milijonams žiūrovų.

Norime padėti Lorisui atsigauti ir tapti pavyzdžiu, kaip reikia sugebėti atsitiesti. Birželio 22 dieną jis švęs savo gimtadienį ir ta proga jam siūlome vienerių metų trukmės kontraktą. Mūsų klube jis atgaus ramybę ir įgaus pasitikėjimo savo jėgomis.

Aišku, tai nebus tarsi pasivaikščiojimas parke, nes mūsų gretose reikės atlaikyti puikaus vartininko Francesco Ciccio konkurenciją, bet čia jis ras didelę šeimą ir miestą, kuris išreikš jam palaikymą tampant geriausių trečiosios lygos vartų sargų", - kalbėjo klubo prezidentas Giorgio Grassi.

Straipsnio įvertinimas: 20 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (17)

maeer69
0 4 05-30 15:15
i prienus vietoj bolu nebent
OhDude
0 1 05-30 23:08
jasikevicius:
stai ka reiskia geras marketingas ir situacijos jautimas.Dabar neidendant jokiu pastangu rimini isgarses visame pasaulyje.O kas trukde kokiam atlantui taip pasiulyt??
As jauciu atlantas gautų nuo rimini kaip gibraltaras nuo vokieciu.