Lyderių rokiruotė Italijoje: "Juventus" palaužė "Inter" ir pakilo į pirmąją vietą

Sekmadienį centrinėse "Serie A" septintojo turo rungtynėse Turino "Juventus" išvykoje rezultatu 2:1 palaužė pirmuosius taškus šį sezoną vietinėse pirmenybėse praradusius Milano "Inter" futbolininkus.

Svečiai sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau 4-ąją minutę buvo priekyje, kuomet į baudos aikštelę įsiveržęs Paulo Dybala pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

"Inter" aistruoliams atsakomojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo - 18-ąją minutę 11 metrų baudinį realizavo Lautaro Martinezas.

41-ąją minutę perdavimo iš P. Dybalos sulaukęs Cristiano Ronaldo pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR peržiūros įvartis nebuvo įskaitytas dėl nuošalės taisyklės pažeidimo.

Antrajame kėlinyje abi ekipos demonstravo akiai patrauklų futbolą bei turėjo progų persverti rezultatą savo naudai, tačiau lemiamą žodį šiame susitikime tarė tik po keitimo aikštėje pasirodęs "Juventus" puolėjas Gonzalo Higuainas, kuris 80-ąją minutę atsidūrė puikios kombinacijos smaigalyje ir pelnė pergalingą įvartį.

"Inter" rungtynių pabaigoje rankų nenuleido ir sukūrė keletą pavojingų momentų prie svečių vartų, tačiau bent taško Milano ekipai išplėšti nepavyko.

"Juventus" po šios pergalės pakilo į "Serie A" turnyrinės lentelės viršūnę, tačiau "Inter" nuo šalies čempionų atsilieka vos vienu tašku.

"Inter" 1:2 "Juventus"
4' [0:1] P. Dybala
18' [1:1] L. Martinez (11 metrų baudinys)
80' [1:2] G. Higuain