Lygiąsias pasiekusi "Lazio" žengė žingsnį Čempionų lygos link, "AC Milan" išsaugojo šeštąją poziciją (VIDEO)

„Serie A“ pirmenybėse „Lazio“ iškovojo itin svarbų tašką. Lygiosiomis 2:2 su „Crotone“ sužaidusi „Lazio“ žengė didelį žingsnį Čempionų lygos link.

„Lazio“ ekipa dabar žengia ketvirta ir trimis taškais lenkia penktoje vietoje esančią Milano „Inter“. Būtent šios dvi ekipos žais paskutines šio sezono rungtynes tarpusavyje. Vis dėlto „Lazio“ ekipa turi geresnį praleistų ir įmuštų įvarčių santykį. Ekipas skiria 6 įvarčiai.

Nepaisant to, Italijos pirmenybėse komandoms surinkus vienodai taškų, aukštesnę vietą užimtų komanda, kuri geriau sužaidė tarpusavio rungtynes. „Lazio“ ir „Inter“ tarpusavio rungtynes sužaidė lygiosiomis.

„Lazio“ į priekį išsiveržė po Senado Luličiaus realizuoto 11 m baudinio. Tačiau tada „Crotone“ atsakė dviem įvarčiai ir perėmė iniciatyvą į savo rankas.

„Lazio“ ekipą išgelbėjo 84-ąją minutę įmuštas Sergejaus Milinkovičiaus-Savičiaus įvartis.

Šis taškas buvo labai svarbus „Crotone“ ekipai, kuri toliau kovoja dėl išlikimo „Serie B“ pirmenybėse.

Skaudų pralaimėjimą buvo priversta patirti dėl vietos Europos lygoje kovojanti „Fiorentina“ ekipa, kuri 0:1 nusileido „Cagliari“ futbolininkams.

Taip pat itin svarbiose rungtynėse „AC Milan“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Atalanta“ ir liko šeštoje vietoje.

Likus vienam turui „Milan“ turi tašku daugiau už tą pačią „Atalanta“ ekipą.

Vis dėlto „Milan“ ekipa galėjo užsitikrinti šią vietą, tačiau 92-ąją minutę Andrea Masiello įmušė įvartį ir išplėšė lygiąsias.

„Crotone“ 2:2 „Lazio“
17‘ [0-1] S. Lulič (11m baudinys)
29‘ [1-1] S. Nwankwo
61‘ [2-1] F. Ceccherini
84‘ [2-2] S. Milinkovič-Savič

„Verona“ 0:1 „Udinese“
20‘ [0-1] A. Barak

„Fiorentina“ 0:1 „Cagliari“