Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Lygiosiomis sužaidęs "Žalgiris" keliauja į antrąjį Europos lygos etapą


2018-07-19 20:16:15 Europos lyga Vilniaus Žalgiris

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai tęs pasirodymą UEFA Europos lygos atrankoje, nors namuose įveikti kuklios „Klaksvik“ iš Farero salų komandos nesugebėjo. Atsakomoji pirmo atrankos etapo dvikova sostinės LFF stadione baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). 

Šeimininkai labai greitai nuėmė bent dalį įtampos nuo savo pečių. 7-ą min. po Rolando Baravyko perdavimo pasižymėjo Liviu Antalis.

Sužaidus daugiau nei pusvalandį įvarčio autorius nebegalėjo tęsti dvikovos: susiėmęs už šono rumunas užleido vietą aikštėje Serge`ui Nyuiadzi.

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo ryškią teritorinę persvarą, nors daugiau progų – neskaitant vienintelės rezultatyvios atakos – nebesukūrė. Nors komandos rungtyniavo korektiškai, žaidimą lėtino dažni stabdymai prireikus suteikti pagalbą nukentėjusiems futbolininkams.

Antrą kėlinį žalgiriečiai pradėjo pernelyg nusiraminę, ir iki tol grėsmės beveik nekėlę svečiai 66-ą min. nubaudė varžovus. 

Puikiu tolimu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų Džiugą Bartkų nuginklavo Ronnie Iversenas.

Gavusi antausį Vilniaus ekipa atkuto – po keitimo pasirodęs puolėjas Louisas Ogana jau po 5 min. galva smūgiavo į vartų skersinį.

78-ą min. tas pats puolėjas įsigudrino šauti pro šalį iš kelių metrų. Dar vienas bandymas galva – šįsyk Mamadou Mbodjio – taip pat pataikė į skersinį.

Pavojinga ataka atsakė ir „Klaksvik“.

Rungtynių pabaiga buvo žymiai gyvesnė nei pirmoji mačo valanda, bet rezultatas daugiau nesikeitė. „Žalgiris“ tenkinosi lygiosiomis 1:1, kurių pakako žingsniui tolyn.

Prieš savaitę Lietuvos vicečempionai Farerų salose kone paskutinę minutę palaužė varžovus, laimėję 2:1. Pergalingą įvartį jau per pridėtą antro kėlinio laiką įmušė gynėjas Mamadou Mbodjis.

Lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, treneris Valdas Urbonas atliko du keitimus starto sudėtyje. Į rikiuotę grįžęs kapitonas Tomašas Šimkovičius užėmė Venelino Filipovo vietą aikštės viduryje, puolėją Louisą Oganą pakeitė saugas Marquinhosas, o į priekį buvo pastumtas L. Antalis.

Poros nugalėtojų kitame etape po savaitės laukia „Vaduz“ (Lichtenšteinas) klubas, netikėtai dėl svečiuose pelnyto įvarčio taisyklės eliminavęs Sofijos „Levski“ (Bulgarija).

 

Straipsnio įvertinimas: 7 1

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Visiems
2 54 07-19 20:25
Jau buvo rašyta, kad Žalgirio valdžia pasirinko šitų rungtynių per niekur nerodyt. Ar tai dėl to, jog jie tikisi, kad nerodydami pritrauks tūkstančius į stadionus, ar, kad jiems neįtiko sąlygos, kurios Stumbrui, Trakams ir Sūduvai tiko, ar tiesiog jiems nusispjaut ant tv žiūrovų, čia neaišku. Aišku tik tai, kad Žalgiris nusprendė, jog šito mačo per tv (ar internetu) rodoma nebus.
r
2 40 07-19 22:10
gale nėt ir nušvilpė žalgirį savi gerbėjai )
TI+
4 37 07-19 21:55
Vau, Zalgiris visiski lavonai. Net nesugeba paimt iniciatyvos pries fareru klubeli. Baisu.
Zmonija
1 24 07-19 22:13
Zalgiris su kiekvienais metais tik silpneja, gaila.
Opa...
1 15 07-19 22:11
TI+:
Vau, Zalgiris visiski lavonai. Net nesugeba paimt iniciatyvos pries fareru klubeli. Baisu.
Pritariu, deja bet Zalgiris totalus lavonai... su tokiu zaodimu Lichtensteino Vaduz taps paskutine stotele.