Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

Lygiosiomis sužaidęs "Žalgiris" keliauja į antrąjį Europos lygos etapą


2018-07-19 20:16:15 Europos lyga Vilniaus Žalgiris

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai tęs pasirodymą UEFA Europos lygos atrankoje, nors namuose įveikti kuklios „Klaksvik“ iš Farero salų komandos nesugebėjo. Atsakomoji pirmo atrankos etapo dvikova sostinės LFF stadione baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0). 

Šeimininkai labai greitai nuėmė bent dalį įtampos nuo savo pečių. 7-ą min. po Rolando Baravyko perdavimo pasižymėjo Liviu Antalis.

Sužaidus daugiau nei pusvalandį įvarčio autorius nebegalėjo tęsti dvikovos: susiėmęs už šono rumunas užleido vietą aikštėje Serge`ui Nyuiadzi.

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ turėjo ryškią teritorinę persvarą, nors daugiau progų – neskaitant vienintelės rezultatyvios atakos – nebesukūrė. Nors komandos rungtyniavo korektiškai, žaidimą lėtino dažni stabdymai prireikus suteikti pagalbą nukentėjusiems futbolininkams.

Antrą kėlinį žalgiriečiai pradėjo pernelyg nusiraminę, ir iki tol grėsmės beveik nekėlę svečiai 66-ą min. nubaudė varžovus. 

Puikiu tolimu smūgiu iš baudos aikštelės prieigų Džiugą Bartkų nuginklavo Ronnie Iversenas.

Gavusi antausį Vilniaus ekipa atkuto – po keitimo pasirodęs puolėjas Louisas Ogana jau po 5 min. galva smūgiavo į vartų skersinį.

78-ą min. tas pats puolėjas įsigudrino šauti pro šalį iš kelių metrų. Dar vienas bandymas galva – šįsyk Mamadou Mbodjio – taip pat pataikė į skersinį.

Pavojinga ataka atsakė ir „Klaksvik“.

Rungtynių pabaiga buvo žymiai gyvesnė nei pirmoji mačo valanda, bet rezultatas daugiau nesikeitė. „Žalgiris“ tenkinosi lygiosiomis 1:1, kurių pakako žingsniui tolyn.

Prieš savaitę Lietuvos vicečempionai Farerų salose kone paskutinę minutę palaužė varžovus, laimėję 2:1. Pergalingą įvartį jau per pridėtą antro kėlinio laiką įmušė gynėjas Mamadou Mbodjis.

Lyginant su pirmosiomis rungtynėmis, treneris Valdas Urbonas atliko du keitimus starto sudėtyje. Į rikiuotę grįžęs kapitonas Tomašas Šimkovičius užėmė Venelino Filipovo vietą aikštės viduryje, puolėją Louisą Oganą pakeitė saugas Marquinhosas, o į priekį buvo pastumtas L. Antalis.

Poros nugalėtojų kitame etape po savaitės laukia „Vaduz“ (Lichtenšteinas) klubas, netikėtai dėl svečiuose pelnyto įvarčio taisyklės eliminavęs Sofijos „Levski“ (Bulgarija).

 

Straipsnio įvertinimas: 7 1

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (9) Seniausi (9) Geriausi (9) Anoniminiai (32)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

0 8 07-19 22:33
Iseit isejo, bet su tokiu niekam tikusiu zaidimu, fanams kaip slapia fareru zuvim per veida
Anbo
1 7 07-19 23:35
beje, kurie buvot rungtynėse - ar supratot kaip vėliavėlės kilnotojas traktuoja nuošalę? žinoma reikėjo laimėt šitas rungtynes be kalbų, bet ggalima akyt kažkiek ir sėkmės pritrūko, nes retai kada pamatysi tris štanga per pusę kėlinio. Ir Manzorro blogai sužaidė, daug kamuolių prarado - prieš stipresnę komandą būtų atsivežęs įvartį ar du. Žodžiu yra apie ką pamąstyt ir daaaaug ką taisyt. Žiūrovai tikrai liko nusivylę prastu žaidimu
0 5 07-19 20:34
Buvo sakoma, kad griaus ir ginsis - ka daugiau pries Farerus galima parodyti?
XES
XES
5 9 07-19 22:24
dar viena komanda, kur komandinio zaidimo nerasta. pagal zaideju parinkima cia 5:0 abejose rungtynese turetu buti. bet va, sugeba susikti LT koeficientus lygioj vietoj. Nzn, ar ir Urbonui pavyks kazka is situ suregzti, bloga karma pa sita VFMD komanda, prisiemusia Zalgirio pareigas.
Anbo
1 4 07-19 23:28
Ką tik iš rungtynių. Žalgiris nebūtų Žalgiris, kad neprinervuotų Pusę rungtynių slankiojo aikštėj ir vos neprisižaidė. Negalima taip neatsakingai žaisti, atiduoti silpnesnei komandai iniciatyvą. jeigu taip darai - lauk bėdos. Kai paleido žaidimą jautėsi, kad kažkuriuo momentu parsivež įvartį, Taip ir nutiko. Urbonas už tokį performansą turėtų diržą išsitraukti ir biškutį perlieti. Na bet svarbiausia kad esam kitam etape, tik su tokiu atgrubnagišku žaidimu Vaduco galim ir nepraeit Tikiuosi kad prieš stipresnį varžovą sužais geriau. Ir kad Antaliui nieko labai blogo nenutiko