• "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

Lygiųjų vakaras: "Liverpool" nepralaužė "Bayern", "Barca" – "Lyon" gynybos

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvejos pirmosios aštuntfinalio rungtynės. Futbolo sirgaliai šį vakarą rezultatyvių kovų neišvydo – abi rungtynės baigėsi be įvarčių.

"Anfield" stadione "Liverpool" priėmė Miuncheno "Bayern" futbolininkus. Vokiškos drausmės besilaikiusi "Bayern" komanda neklydo gynyboje ir Liverpulį paliko nepraleidusi įvarčio – 0:0.

Rungtynes gerokai aktyviau pradėjo Jurgeno Kloppo kariauna – "Bayern" buvo pasitinkamas savo aikštės pusėje, o gynėjams nebuvo leidžiama lengvai įžaidinėti kamuolio.

Daug progų pirmajame kėlinyje abi komandos nesusikūrė. Realiausią šansą išvesti "Liverpool" į priekį turėjo Sadio Mane, tačiau jo smūgis kaire koja nebuvo tikslus.

Antrajame kėlinyje "Bayern" dar labiau susispaudė gynyboje, kas nulėmė itin blankų pasirodymą puolime. Visgi "Liverpool" didelio pavojaus Manuelio Neuerio vartams nesukėlė ir susitikimas baigėsi taikiai.

Kitose rungtynėse "Barcelona" išvykoje nesugebėjo pralaužti "Lyon" gynybos. Katalonai dominavo pagal sukurtas progas, tačiau šeimininkai neklydo ir išlaikė intrigą iki atsakomųjų rungtynių.

Svečiai iš Barselonos dominavo kone visą susitikimą, tačiau pirmąją realią progą pasižymėti turėjo "Lyon", kai po Martino Terriero smūgio kamuolys nuo Marco-Andre ter Stegeno rankų pataikė į skersinį.

Vėliau svečių gretose ne vieną gerą progą pasižymėtu turėjo puolėjų trijo – Dembele, Suarezas ir Messi. Visgi nė vienam iš jų nebuvo sėkmingas vakaras ir progos įvarčiais nevirto.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų įvyks kitą mėnesį – kovo 13 dieną.

"Liverpool" 0 - 0 "Bayern"

"Lyon" 0 - 0 "Barcelona"

Straipsnio įvertinimas: 2 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (16) Seniausi (16) Geriausi (16) Anoniminiai (77)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Benderis
3 81 02-19 23:24
Vaidoshius:
Nu ką, tikiuosi antram kėliny trijų Lyono golų ir absoliutaus ValMierdos dau.no atleidimo iškart per konferenciją :D Kokiu turi būti net žodžiu nėra kuo, visišku dūchu, kad vapše Roberto leisti žaisti už Barcą?? Apgailėtinas lavonas, maximum West Ham lygio, vos ne tvirtas starto žaidėjas... Barcoj. Kur.va kur.va iki kokių laikų dasigyvenom po Guardiolos :D Lyonas pasistatę lėktuvą saugo sau palankų rezultatą, kai tuo tarpu Messi priverstas baudos aikštelės prieigose apsilošinėti 4-5 gynėjus, nes Roberto/Rachitičiaus stulpai tiesiog užima vietą aikštelėje :D Dar orą gadina. Taip pat Barca šį sezoną dar kraupiau yra priklausoma nuo Messi negu bet kada anksčiau nepaisant to, kad ValMierda smeigia šimtais limonų, o aikštelėj vistiek Roberto rąstai bėgioja :D :D O Kaučinjo nežino pats kur kišti nepaisant to, kad sumokėjo už jį rekordinius klubui pinigus. Messi šiandien padarė daugiau padkatų negu driblingu, o tai vėl grįžta seni "geri" laikai, kai komandos impotentiškumo priverstas nusileisti iki DM pozicijos, kad bent jau prisiliestų prie kamuolio :D Įveikti tokias tankias gynybas reikalingas komandinis darbas, vienas Messi vargu ar ką padarys, net pačiam jėgų žydėjime 4-5 žaidėjų tokioj tankioj gynyboj nepavykdavo apsivaryti, o kaip ne kaip metai vietoj nestovi :D O Lyonas vienas dalykas alkani kažką įrodyti, juo labiau, kad jie turi užsitarnavę reputaciją su stipriom komandom sulošti virš savo galimybių ribos, su silpnom pasigaidinti nevaikiškai, nėra pasimetę. Aišku Barcai reikia tik vieno golo ir Lyonas būtų sužlugdytas, bet kad ir buvo visai padorių pusprogių, bet tiesiog akys kraujuoja žiūrint ValMierdos dau.no izdivonus iš komandos surinktos iš top žaidėjų. Krauuuuupu :D
juokingiausia kai tokie kaip vaidoshius raso kokie trneriai ar zaidejai yra blogi.. bet gi viskas susideda is daug daugiau dalyku nei kad mes matome.. yra strategija yra zaideju sveikata yra mikroklimatas ir dar daug ivairiausiu faktoriu apie kuriuos mes netgi nenutuokiame bet atsiranda tokiu grybu kurie apsiputoje raso paklodes ilgiausias kokie visi aplink durni.. juokas ima is tokiu asileliu..
4 23 02-19 23:29
Suarezas tai *** .. 24h ni vienos bankes čempionų lygoj neirideno. Pz ,kai žiauru..
 GedBuz
1 17 02-20 00:02
Antrame kėlinyje atrodė išvis, kad Bayern ne tai kad nerizikuoja, bet kad tiesiog vengia patys įmušti. Lygiosios čia reiškia, kad Bayern būtina pergalė pergalė namie. Nesinorėtų žiūrėti 120 minučių tokio futbolo atsakomajame mače...