• Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Lygos naujokai "Wolves" nesugebėjo įveikti dešimtyje žaidusio "Everton" (VIDEO)

Šeštadienį naujame Anglijos "Premier" lygos sezone buvo sužaistos šeštosios rungtynės.

Lygos debiutantas "Wolves" namuose priėmė Liverpulio "Everton". Rezultatyvioje kovoje nugalėtojas nepaaiškėjo - Richarlisono vedami "irisai" dešimtyje pasiekė lygiąsias.

17-ąją minutę Richarlisonas po standartinės situacijos nubaudė varžovus. "Everton" gana neblogai laikėsi po pirmojo įvarčio, tačiau reikalus sujaukė Philas Jagielka - neatsargus anglo žaidimas "Everton" komandai kainavo raudoną kortelę ir žaidimą dešimtyje.

Prie pat baudos aikštelės prasižengęs P. Jagiela ne tik buvo pašalintas iš aikštės, bet ir leido varžovams išlyginti rezultatą - Rubenas Nevesas realizavo baudos smūgį.

Antrajame kėlinyje "irisai" net ir žaisdami su vienu žaidėju mažiau sugebėjo įsiveržti į priekį - puikiai su Cenku Tosunu susižaidęs Richarlisonas smeigė antrąjį įvartį į šeimininkų vartus.

"Everton" bandė atsilaikyti, tačiau tas pats R. Nevesas 80-ąją minutę įmetė juvelyrinį perdavimą į baudos aikštelę, o ten nuo varžovų atsitvėręs Raulis Jimenezas išlygino rezultatą.

Per likusį laiką "irisai" dar turėjo vieną idealią progą susigrąžinti pranašumą, tačiau rungtynių laikas baigėsi rezultatui esant 2:2.

Tai buvo pirmosios lygiosios šiame sezone.

"Wolves" 2 - 2 "Everton"
17' [0 - 1] Richarlison
44' [1 - 1] R. Neves
67' [1 - 2] Richarlison
80' [2 - 2] R. Jimenez
40' P. Jagielka ("Everton") pašalintas iš aikštės