"Lyon" ir "Montpellier" pasidalino po tašką, "Marseille" įmušė 95-ą minutę ir išplėšė lygiąsias prieš "Nantes" (VIDEO)

„Ligue 1“ pirmenybėse susitiko ketvirtoje vietoje esanti „Lyon“ bei „Montpellier“, kuri rikiuojasi šešta. Abi ekipos išsiskyrė taikiai 1:1 (0:1).

Jau pirmąją minutę Isaacas Mbenza tiksliu smūgiu išvedė „Montpellier“ į priekį.

„Lyon“ ekipa užtruko kol išlygino rezultatą, tačiau jau 58-ąją minutę Mariano Diazas tikslus smūgis ir vėl atstatė pusiausvyrą tarp abiejų komandų.

„Lyon“ ekipa prarado galimybę sumažinti atsilikimą nuo „Marseille“ ir dabar atsilieka 4 taškais ir yra sužaidusi rungtynėmis daugiau. Tuo tarpu „Montpellier“ galėjo pakilti į penktąją vietą, tačiau joje liko „Rennes“, turinti vienu tašku daugiau.

Tuo metu „Caen“ užtikrintai 2:0 (1:0) įveikė „Strasbourg“ futbolininkus.

Dar prieš pertrauką „Caen“ į priekį išvedė Enzo Crivelli, kai 43-ąją minutę tiksliai smūgiavo į „Strasbourg“ vartus.

Na, o prieš pat rungtynių pabaigą Fredericas Guilbertas 87-ąją minutę įkalė paskutinę vinį „Strasbourg“ ekipai.

Na, o paskutinėse turo rungtynėse susitiko „Nantes“ ir „Marseille“, kur pastarieji pačioje rungtynių pabaigoje išsigelbėjo ir išplėšė lygiąsias 1:1.

„Nantes“ kur kas geriau pradėjo rungtynes ir jau 11-ąją minutę Leo Dubois tolimu šūviu išvedė savo ekipą į priekį.

Po to „Nantes“ tiesiog atidavė iniciatyvą savo varžovams ir per visas rungtynes kamuolį kontroliavo vos 21% laiko. O tokia taktika neatsipirko.

„Marseille“ rengė vieną ataką po kitos, kol galiausiai pramušė varžovų gynybą. 95-ąją rungtynių minutę Florianas Tahvinas po tikros sumaišties baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į „Nantes“ vartų tinklą bei išlygino rungtynių rezultatą.

Jei „Nantes“ būtų pavykusi išlaikyti pergalę, jie būtų pakilę į penktąją „Ligue 1“ turnyrinės lentelės vietą.

„Lyon“ 1:1 „Montpellier“

7‘ [0-1] I. Mbenza
58‘ [1-1] M. Diaz

„Caen“ 2:0 „Strasbourg“

43‘ [1-0] E. Crivelli
87‘ [2-0] F. Guilbert

„Marseille“ 1:1 „Nantes“

11‘ [0-1] L. Dubois