Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

M. Allegri: "Serie A" lengva atrodo tiems, kurie jos nelaimi


Turino "Juventus" šeštadienį nepasinaudojo proga užsitikrinti Italijos čempionų titulo. Ne pagrindinės sudėties žaidusi "senoji senjora" išvykoje 1:2 nusileido SPAL futbolininkams.

Po rungtynių "Juventus" strategas Massimiliano Allegri buvo nusivylęs rezultatu bei teigė, kad laimėti "Serie A" jo komandai nėra taip lengva, kaip teigia kiti.

"Esame nusivylę dėl rezultato. Kuomet pralaimime, visuomet būname susinervinę, ypač po tokio gero pasirodymo prieš SPAL.

Dabar laukiame rytojaus ir jei "Napoli" laimės, turėsime laukti dar bent iki kito sekmadienio. Dabar mums svarbiausia tinkamai pasiruošti antradienio susitikimui su "Ajax" bei žengti į pusfinalį.

Lygoje mums užteks vos taško, jei "Napoli" laimės visas savo rungtynes. Jei jie to nepadarys, mums net nebereikia taškų.

Dažnai girdžiu, kad "Juventus" ekipai yra lengva triumfuoti Italijoje. Pasakysiu tiek, kad "Serie A" lengva atrodo tiems, kurie jos nelaimi, tačiau tiems, kurie laimi, tai yra sunki lyga", - bendraudamas su žurnalistais sakė M. Allegri.

Straipsnio įvertinimas: 4 4
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (0)

1 3 04-15 11:53
Nelegalass10:
Pati lengviausia lyga po paryziaus...del to cristina pabego ten;D
esi pises pana ?
3 4 04-14 16:05
ateis toi vaidoshius ir paaiskins kad jis vaflis
8 9 04-14 15:40
nu grynas anekdotu karalius nera tap lengva? jai taip butu tiek kartu is eiles nelaimetumet
2 2 04-14 19:09
Ir vel sudadinta nuotaika. Vel alvyduxas30 su savo tais konentarais kur tu lavone nori susimatyti pasakyk viena karta ir susitiksim, nes kad cia rasineji savo kliedesius jau atsibodo. Susitinkam paziuret noriu i ta tavo ryza snuki
8 7 04-14 18:51
Pati lengviausia lyga po paryziaus...del to cristina pabego ten;D