M. Alonso išgelbėjo "Chelsea" nuo pralaimėjimo Bornmute

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar trejos 28-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" ekipą nuo dar vieno pralaimėjimo išgelbėjo Marcosas Alonso. Jo dublis nulėmė "mėlynųjų" lygiąsias 2:2 su "Bournemouth" komanda.

Skaudų pralaimėjimą savaitės viduryje patyrę Franko Lampardo auklėtiniai tik pačioje rungtynių pabaigoje išvengė dar vienos nesėkmės.

"Mėlynieji" neblogai pradėjo susitikimą ir 33-ąją minutę įgijo pranašumą po tikslaus M. Alonso smūgio. Visgi svečiams katastrofiškai susiklostė antrojo kėlinio pradžia – "Bournemouth" per 3 minučių atkarpą (54 ir 57 min.) įmušė du įvarčius persvėrė rezultatą savo naudai.

Po vieną įvartį pridėjo Jeffersonas Lerma ir Jushua Kingas.

Rungtynių pabaigoje "Bournemouth" savo pajėgas sutelkė į gynybą, tačiau 85-ąją minutę tam pačiam M. Alonso pavyko rasti spragą varžovų gynyboje ir taip išlyginti rezultatą.

"Chelsea" toliau lieka ketvirtoje vietoje, tačiau "Man Utd" turės progą sumažinti atsilikimą iki 1 taško.

Kitos dvikovos baigėsi "West Ham" pergale prieš "Southampton" ir "Newcastle" – "Burnley" lygiosiomis.

"Bournemouth" 2 - 2 "Chelsea"
33' [0 - 1] M. Alonso
54' [1 - 1] J. Lerma
57' [2 - 1] J. King
86' [2 - 2] M. Alonso

"Newcasle" 0 - 0 "Burnley"

"West Ham" 3 - 1 "Southampton"
15' [1 - 0] J. Bowen
31' [1 - 1] M. Obafemi
40' [2 - 1] S. Haller
54' [3 - 1] M. Antonio