Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

M. Batshuayi atvedė "Chelsea" į pergalę mače su "Ajax"


Naujausi (6) Seniausi (6) Geriausi (6) Anoniminiai (7)

GedBuz
 GedBuz
7 2 10-24 09:46
Gaila Ajax. Lygiosios atrodė tinkamiausias rezas, bet yra kaip yra.
3 32 10-23 23:09
Lamparas tai lyg Jasikevicius krepsinyje. Neveltui buvo tikras aikstes generolas kaip zaidejas, ir dabar tai perkele i treniravima...
Escalade
2 25 10-23 22:51
Pulisič įžengė į aikštelę su visai kita energija nei Willian, kuriam šiandien nesiklijavo žaidimas paskutinėse atakos fazėse. Hudson-Odoi pradėjo įspūdingai, tačiau pirmo kėlinio vidury sustojo ir nebebuvo toks aštrus, pralaimėjo 1x1 situacijas. Tomori, Zouma ir Azpi solidūs, nors jaunimas kelis kartus ypatingai nelogiškai žaisdavo perdavimais, gerai, jog sekasi ir varžovai nebaudžia. Jorg ir Kovačič sugriovė Ajax saugų žaidimą gynyboj, tik buvo patys prislopinti puolime, Jorginho mažai erdvės turėjo perdavimams. Abraham nuostabiai tiesiog priima ir atiduoda kamuolį, nesvarbu ar užspaustas, ar tarp kelių varžovų. Tiesa, negavo patogių kamuolių šiandien užbaigimui, labai greitai išeikvojo jėgas. Laukiam Rudiger, Kante, RLC, Emerson grįžimo, nes kol kas nelabai yra keitimų.
2 11 10-23 22:43
Puikus rezultatas Chelsiui. Negaliu sakyt jog viena ar kita komanda buvo verta ar neverta pergales, bet zaidimas buvo itemtas ir laimejo tie kuriems si syk pasiseke. Grupes lyderiai turetu jie but.
zuras
 zuras
3 0 10-23 20:40
https://livesport.ws/en sitas neveikia. Arba tik lenkijoj, gal kas irgi susidure su tokios problemom
zuras
 zuras
3 1 10-23 20:38
Gal galit kas numest stream linka