M. Batshuayi vedė į pergalę BVB, "Bayern" palaužė "Schalke" (VIDEO)

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos dar šešerios 22-ojo "Bundesliga" turo dvikovos.

Dortmundo "Borussia" namuose priėmė "Hamburger" ekipą. "Geltonai juodi" pratęsė pergalių žygį varžovus įveikdami rezultatu 2-0.

Į pergalę "Borussia" vėl vedė nuomos pagrindais iš "Chelsea" atvykęs Mitchy Batshuayi. Belgo smūgis 49-ąją minutę išvedė BVB į priekį, o pergalę pačioje susitikimo pabaigoje užtvirtino Mario Gotze.

"Borussia" su 37 taškais rikiuojasi trečioje pozicijoje ir nuo artimiausių oponentų turi taško deficitą.

Likusios dvikovos baigėsi "Hertha", Frankfurto "Eintracht", "Hannover" bei "Hoffenheim" klubų pergalėmis.

Paskutinėje dvikovoje Miuncheno "Bayern" namuose susitiko su Gelzenkircheno "Schalke". Bavarai turėjo sunkumų, tačiau pasiekė pergalę rezultatu 2-1.

Robertas Lewandowskis išvedė bavarus į priekį, bet jau 29-ąją minutę svečiai išlygino rezultatą. Vis dėlto pergalingas įvartis krito dar po septynių minučių - pasižymėjo Thomas Mulleris.

"Bayern" su 56 taškais ir toliau be konkurencijos pirmauja pirmenybėse.

"Borussia" 2 - 0 "Hamburger"

"Bayer" 0 - 2 "Hertha"

"Eintracht" 4 - 2 "Koln"

"Hannover" 2 - 1 "Freiburg"

"Hoffenheim" 4 - 2 "Mainz"

"Bayern" 2 - 1 "Schalke"

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10927263" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>