Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Čeburinas: "Vaikinai atidavė visas jėgas"


2019-08-09 10:30:23 Europos lyga FK Sūduva

Marijampolės "Sūduva" pergalingai pradėjo trečiąjį UEFA Europos lygos atrankos etapą. Lietuvos čempionai išvykoje rezultatu 2:1 įveikė Tel Avivo "Maccabi" komandą.

Atsakomosios rungtynės kitą ketvirtadienį įvyks Marijampolėje. "Sūduvą" šiose rungtynėse tenkins net ir nesėkmė rezultatu 0:1.

Po rungtynių Izraelyje kalbėjęs ekipos treneris Vladimiras Čeburinas pasidžiaugė auklėtinių kovingumu.

"Rungtynės buvo labai sunkios. Varžovų komanda – labai stipri. Stengėmės padaryti tai, ką ir ruošėmės prieš rungtynes. Varžovų spaudimas buvo labai didelis, tačiau ir mes sugebėjo susikurti neblogų progų pasižymėti", – kalbėjo treneris.

"Buvo tikrai sunku, bet mūsų žaidėjai atidavė visas jėgas – viską, ką turėjo, ir dar daugiau. Dėl to esu dėkingas jiems", – tęsė Čeburinas.

Po rungtynių rezultatu pasidžiaugė abu įvarčių autoriai – Eligijus Jankauskas ir Semiras Kerla.

Straipsnio įvertinimas: 13 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (7)

4 26 08-09 11:26
Suduva vienintelis sviesos spindulys lietuvos futbole.Kaip krepsinio sostine yra Kaunas taip futbolo yra Marijampole.Tikiuos siais metais prasibrausim i EL grupes.Sekmes SUDUVA.
0 12 08-09 13:04
Pagarba Čeburinui. Vienintelis LT klubas kuris gali kovoti ir kovoja. Džiaugiuosi,kad Lietuviai turi Sūduva. Ir smagu,kad taip vyrai žaidžia viska atiduoda . Tai belieka tik pagirti Sūduvos vyrus ir aišku trenerį .