Visos rungtynės
Ar Lietuvos rinktinei reikėtų atsisveikinti su treneriu V.Urbonu?
  • Taip, ekipa neprogresuoja ir žaidžia tragiškai
  • Ne, kaltas ne treneris, o žaidėjai
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. de Ligtas neatmeta galimybės likti "Ajax" klube


2019-05-27 14:31:59 Matthijs de Ligt AFC Ajax

Bene geidžiamiausiu šios vasaros pirkiniu esantis Matthijsas de Ligtas tvirtina, kad dar nepriėmė sprendimo dėl savo ateities.

Dar ne taip seniai Ispanijos žiniasklaidoje pasklido kalbos, kad Amsterdamo "Ajax" kapitonas pasirinko pelningą "Manchester United" klubo pasiūlymą, nors jam kontraktą siūlė ir tokios komandos kaip "Bayern", "Barcelona" bei "Juventus".

Visgi M. de Ligtas apie jokį susitarimą nežino ir pabrėžia, kad nereikėtų atmesti galimybės, jog šis dar bent sezonui liks Amsterdame.

"Nežinau dar", – apie savo tolimesnę karjeros stotelę paklaustas atsakė M. de Ligtas. – Daug dalykų buvo parašyta spaudoje, tačiau tai vyksta jau ištisus metus ir aš asmeniškai dėl tai neturiu jokių problemų".

"Frenkie jau priėmė savo sprendimą, o aš to dar nepadariau. Tai yra vienintelė tiesa. Visada žiūriu, kas geriausia man ir pats priimu galutinį sprendimą. Aš žinau, kad keletas klubų yra manimi susidomėję", – tęsė gynėjas.

19-metis olandas taip pat pridūrė, kad Europoje, išskyrus "Ajax", neteikia pirmenybės jokiam klubui.

"Neturiu jokio kito svajonių klubo. Mano vienintelė svajonė buvo žaisti su "Ajax" marškinėliais ir aš ją išpildžiau. Visada žiūriu į tai, kas yra geriausia mano karjerai ir pačio tobulėjimui. 

Pažiūrėsiu, kur man bus geriausia pradėti pasiruošimą naujam sezonui – "Ajax" komandoje ar kur kitur. Iki tol, kol turiu kontraktą su "Ajax", neatmetu galimybės, kad galiu čia likti", – pridūrė M. de Ligtas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes