M. Jedinakas įmušė dublį ir atvedė australus į pasaulio čempionatą (VIDEO)

Neseniai pasibaigė atsakomasis pasaulio čempionato atrankos mačas tarp skirtingas konfederacijas atstovaujančių Australijos bei Hondūro rinktinių. Pirmojoje akistatoje įvarčių pelnyta nebuvo, tad kova vyko iš naujo.

Dvikova nuo pat pirmųjų minučių vėl klostėsi apylygiai ir rezultatas atėjus pertraukai buvo toks pats - 0-0. Visgi, antrajame kėlinyje sirgaliai pagaliau galėjo pasidžiaugti ir įvarčiais.

54-ąją minutę namie žaidusių australų sąskaitą atidarė baudos smūgį atlikęs saugas Mile Jedinakas. Kamuolys vartų tinkle atsidūrė po rikošeto nuo Henry Figueroa, tad įvartis buvo įskaitytas pastarajam.

Vis dėlto, pats Jedinakas dėl to nė kiek nenusivylė, nes vėliau sugebėjo įmušti dar du kartus, kai jo komanda uždirbo du 11 metrų baudinius.

Alberthas Elis Hondūro atslikimą pabaigoje dar kiek sušvelnino, tačiau pergalę rezultatu 3-1 iškovojusi Australijos rinktinės ateinančią vasarą žais pasaulio čempionate.