Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M.Kižys palieka "Hearts"


2005-07-16 18:46:00
Verslininko iš Lietuvos Vladimiro Romanovo kontroliuojamas Edinburgo "Hearts" klubas iš komandos paleido vieną iš trijų ekipoje esančių lietuvių - Škotiją palieka saugas %p03189.

23 metų žaidėjas šių metų pradžioje buvo vienas iš daugelio FBK "Kaunas" žaidėjų, dalyvavusių "Hearts" peržiūroje, ir jis kartu su Sauliumi Mikoliūnu persikėlė į Škotiją. Kiek vėliau prie jų prisijungė dar vienas lietuvis Deividas Česnauskis.

Edinburgo ekipoje Kižys buvo atsarginis žaidėjas, tačiau gaudavęs progų rungtyniavo gana sėkmingai, o neseniai pelnė įvartį draugiškose varžybose, kuriose taip pat pasižymėjo D.Česnauskis, beje pastarasis po to įmušė ir sekančiose rungtynėse.

Vis dėlto lietuvis atrodo neatrado vietos naujojo trenerio George'o Burley planuose ir greičiausiai grįš į "Kauno" klubą. Tuo tarpu Edinburgo ekipos strategas ruošiasi pasikviesti keletą naujų žaidėjų, tarp kurių turėtų būti ir dar vienas lietuvis Edgaras Jankauskas, nutraukęs sutartį su "Porto" klubu.

Pasak naujausių pranešimų arti perėjimo į "Hearts" yra kairiame krašte žaidžiantis saugas Rudolfas Škacelis, būsiantis išnuomuotas iš "Marseille" klubo, be to ekipą gali papildyti ir kitas čekas Marekas Heinzas. Kalbama, kad Škacelio atvykimas gali išstumti iš komandos S.Mikoliūną, nors jam šiandien ir pavyko pasižymėti draugiškame mače.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes