Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Odegaardas prakalbo apie savo ateities planus


Norvegijos futbolo talentas Martinas Odegaardas nepraranda vilties ir tiki, kad kelių metų bėgyje taps reguliaru pirmos Madrido "Real" komandos žaidėju.

Madrido "Real" itin perspektyvų futbolininką įsigijo dar 2015 metais. Iš pradžių jis žaidė antroje komandoje, o nuo 2017 metų yra skolinamas Nyderlandų futbolo klubams.

Šį sezoną M. Odegaardas rungtyniauja "Vitesse" komandoje, kurioje jau tapo startiniu žaidėju ir įmušė du įvarčius.

"Esu patenkintas. Po mažu atrandu savo vietą klube. Mano prioritetas šioje komandoje yra turėti kuo geresnę įvarčių ir rezultatyvių perdavimų statistiką. Čia tikrai yra iš ko pasimokyti", - teigė M. Odegaardas.

Kalbėdamas apie savo karjerą "Real" klube, norvegas išliko pozityvus: "Visą vasarą treniravausi su pirma komanda, todėl tikėjausi, kad liksiu. Visgi vasaros pabaigoje pasikalbėję su klubu nusprendėme, kad man būtų geriausia dar sezonui iškeliauti į kitą komandą.

Tokios situacijos tave užgrūdina - tu turi išlikti ramus ir susitelkęs į darbą. Reikia žiūrėti realiai - kiek daug 19-mečių žaidžia pagrindinėje "Real" komandoje? Kelias iki to yra ilgas, bet aš pasitikiu savimi.

Dirbu sunkiai, mokausi iš kiekvienų rungtynių ir naudojuosi kiekviena suteikta minute aikštėje. Mano karjeros tikslas yra aiškus - noriu žaisti Madrido "Real" klube. Darysiu viską, kad tai įgyvendinčiau", - kalbėjo M. Odegaardas, kuris jau geba kalbėti keturiomis kalbomis.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes