Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Oliveriui sarkastiškai padėkojęs P. Guardiola: "Be galo didžiuojuosi savo žaidėjais"


Pepo Guardiolos diriguojamas "Manchester City" sekmadienį pralaimėjo vieną iš pirmųjų šio sezono finalų – "miestiečiai" išvykoje neatsilaikė prieš "Liverpool" komandą.

Kovoje dėl "Premier" lygos lyderio pozicijos "miestiečiai" 1:3 pripažino varžovų pranašumą. Šioje dvikovoje netrūko diskutuotinų epizodų, po kurių neįtikėtiną emocijų bangą ant teisėjų nubloškė P. Guardiola.

Katalonas jau dvikovos metu Mike'ui Deanui, kuris dirbo kaip ketvirtasis arbitras, rodė du pirštus simbolizuodamas, kiek kartų "Liverpool" žaidėjai sužaidė ranka baudos aikštelėje.

Po finalinio švilpuko P. Guardiola trumpai pasikalbėjo ir su pagrindiniu rungtynių arbitru Michaelu Oliveriu, kuriam paspausdamas ranką sarkastiškai dėkojo už "puikų darbą".

Po rungtynių su "Sky Sports" žurnalistu bendravęs strategas apie VAR pernelyg nekalbėjo ir tik pridūrė, kad komanda sužaidė fantastiškas rungtynes.

"Šiandien pačiame sudėtingiausiame pasaulio stadione parodėme, kodėl esame čempionai", – pareiškė P. Guardiola.

"Tai buvo pagarbos vertas pasirodymas. Sveikinimai Jurgenui ir jo fantastiškai komandai. Tai buvo puikios rungtynės lygai. Mes bandėme, darėme vieną ir kitą, tačiau negali tikėtis, jog varžovai šioje aikštėje neįmuš įvarčio. Mes patys susikūrėme daugiau šansų nei įprastai.

Taip, kaip žaidėme šias rungtynes, buvo neįtikėtina. Be galo didžiuojuosi savo žaidėjais, kurie stojo į kovą prieš geriausią komandą Europoje. Nepaisant visų problemų ir traumų, kurias turime sudėtyje, žaidėme tiesiog fantastiškai", – savo auklėtiniams pagyrų negailėjo strategas.

Paklaustas apie VAR kontroversiją ir galimas teisėjų klaidas, P. Guardiola atsakė: "Man nepatogu apie tai kalbėti, nes atrodo, kad tik aš vienas skundžiuosi teisėjavimu. Paklauskite apie tai (galimas VAR klaidas) Mike'o Riley (teisėjų asociacijos vadovas – red.) ir kitų didžiųjų bosų."

Sulaukęs žurnalisto atsakymo, kad tai negali padaryti, P. Guardiola pridūrė: "Apie tai būtent ir kalbu."

Abejonių pažėrė rungtynių epizodai:

Straipsnio įvertinimas: 10 8
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (22) Seniausi (22) Geriausi (22) Anoniminiai (16)

10 43 11-10 22:00
Nekoks teisejavimas buvo lememais momentais.
TomasHalaMadrid
8 29 11-10 21:44
Pyst vaidoshiui per snuki
12 28 11-10 23:00
Supraskit saika viena dalyka,kad City fanai serga “didybes manija”. Jeigu jie prapisa,visada kalti teisejai. Jei pries Tote per 180min nesugeba susikurt pranasumo,velgi kalti teisejai. Jus issiciuhinkit,vaikai mieli ir pradekit galvom galvot. Suede siandien jusu komanda,buvo prastesne,ar sunku pripazint?
Asirgitawe
16 32 11-10 21:47
Pirmam įvartyje ranka sužaidė Bernardo Silva ir tada į TAA ranką atsitrenkė kamuolys.
 D444
1 16 11-10 23:17
MCsirgalius:
as nieko nenoriu kaltinti bet čiayra oficiali nuotrauka kuria padare per rungtynes, paziurekite kaip jie nubraize linija ir tada paziurekite kaip yra linija pagal nupjauta zole. https://pbs.twimg.com/media/EJB0owJUYAA-eyL?format=jpg&name=4096x4096
Linija ir neturi sutapti su žolės linija, taip yra dėl perspektyvos, realiai sutaptų tik vienu atveju, jei pražanga būtų toje pačioje vietoje, kaip ir filmavimo kamera. Jei įdomu yra paaiškinimas kaip braižomos linijos nuošalės, tik pirmiau pasiskaityk kas yra perspektyva, kad būtų aiškiau. Paaiškinimas nuo 2:15, juve vs ac milan rungtynėse https://youtu.be/e7L-ZthR6Mc