Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Ozilas nesiruošia palikti "Arsenal" ekipos


2019-10-17 12:28:32 Mesut Ozil Arsenal FC

Vienas geriausiai apmokamų Londono "Arsenal" ekipos futbolininkų Mesutas Ozilas šį sezoną "Premier" lygoje aikštėje pasirodė vos vieneriose rungtynėse.

31-erių vokiečio kontraktas su "kanonieriais" galioja iki 2021 metų pabaigos ir nors užsienio žiniasklaidoje pasirodo pranešimų apie galimą M. Ozilo išvykimą, pats futbolininkas patvirtino, kad "Arsenal" gretose liks iki pat sutarties pabaigos.

"Nesiruošiu išvykti. Mano kontraktas galioja iki 2021 metų vasaros ir iki tol aš būsiu šiame klube.

Kuomet pasirašiau naują kontraktą su "Arsenal", aš labai ilgai galvojau, nes tai buvo bene svarbiausias sprendimas mano karjeroje. Nenorėjau čia pabūti dar dvejus ar trejus metus, norėjau susieti savo ateitį su "Arsenal", o klubas siekė to paties.

Visiems gali pasitaikyti sunkių periodų, su kokiu dabar susiduriu aš, tačiau tai nėra priežasti pabėgti. Būsiu čia bent iki 2021 metų", - duodamas interviu "The Athletic" kalbėjo M. Ozilas.

Straipsnio įvertinimas: 9 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (4)

Alexis17
0 11 10-17 13:54
Noretusi, kad kazkiek stengtusi del klubo, puikus zaidejas bet toks jausmas kad pritingi kazkiek
Gaucho
3 14 10-17 12:57
Jam gerai, klubui ne. Niekas nenori jam tokio atlyginimo mokėt tai ir laikosi pinigų. Nesvarbi jam ta karjera absoliučiai.
0 9 10-17 16:57
Gautų kokia 150k a week , tai gal ir keliautų į Kiniją kokią ar t.t, o dabar sėdi namie, žaidi Fortnite ir gauni 350k į savaitę. Pasaka, o ne gyvenimas
Bukowski
0 5 10-17 19:08
Seniau žavėjausi Ozil, bet po to kai pasirašė nauja kontraktą, tapo klubo parazitu. Deja. Stengtis nustojo, aikštėje bele ką darė, sužaizdavo gal vienas rungtynes iš 10 kuriuose buvo išleistas žaisti. Pikčiausia, kad bičas gali žaisti, bet matosi, kad š... mala. Tiesiog parazituoja ir tiek. Dėl to dabar laukiu nesulaukiu kada jis jau skris iš Gunnerių komandos
0 2 10-17 20:02
Zmones jus nestumkit ant Ozilo. Jis turi milziniska alga, tai ka jam jos atsisakyt. Zaidzia kaip zaidzia, ne pagal esamus nuopelnus gauna saibas. Ner noro gal zaist jam, motyvacijos ar dar bala zino ko, bet alga eina, tai ir sedi isikibes savo. Kam jam eit i koki kita kluba ir gaut maziau uz ta pati veikima? Cia kaip kokioj pardei kam eit is jos jai kitur uz tapati mokes dukart maziau. Na pavizdys gal ir nekoks, bet esme aiski.