Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Pellegrini iš Sterlingo reikalauja daugiau įvarčių


„Manchester City“ strategas Manuelis Pellegrini kalbėdamas apie Raheemą Sterlingą pareiškė, kad šis sezonas jam privalo būti produktyvesnis ir žaidėjas turi sumušti savo rezultatyvumo rekordą.

20 metų puolėjas antradienį pasižymėjo Čempionų lygos rungtynėse su „Sevilla“ ir pelnė šeštąjį įvartį atstovaudamas naujajam klubui. Praėjusį sezoną Anglijos rinktinės narys pasižymėjo 11 kartų ir Pellegrini mano, kad žaidėjas gali pasiekti daug geresnį rezultatą, ypač po to, kai pelnė pirmąjį karjeros „hetriką“ bei pasižymėjo Čempionų lygoje.

„Aš žinau, kad pernai Raheemas pelnė 11 įvarčių, tačiau jam tai nėra didelis rezultatas. Jis turi mušti daugiau, o tam tiesiog reikia idėti daug darbo. Sterlingas greit prisitaikė prie mūsų žaidimo stiliaus ir šeši įmušti įvarčiai nėra blogas rezultatas.‘ , - spaudos konferencijoje kalbėjo treneris.

„Puolėjui, kuris turi pagerinti savo įmuštų įvarčių kiekį, yra svarbu būti ramiam baudos aikštelėje. Progas reikia išnaudoti su aukštai iškelta galva ir dominuoti situacijoje neleidžiant situacijai dominuoti tave. Tai yra tas dalykas, kuriame reikia tobulėti kiekvieną dieną.“ , - apie žaidėjo įvartį Čempionų lygoje kalbėjo Pellegrini.

Sterlingas prisijungė prie „City“ iš „Liverpool“ ekipos už 44 milijonų svarų sumą ir Pellegrini neabejoja, kad žaisdamas su didžiausiomis „Premier“ lygos žvaigždėmis žaidėjas turės daug daugiau progų pasižymėti.

„Raheemas dar labai jaunas ir aš iškart žinojau, jog jam reiks dar daug patobulėti. Kai tu vos dvidešimties metų, o dirbi kaip tikras profesionalas – tu tikrai patobulėsi. Kiekvieną dieną rungtyniauti su svarbiais žaidėjais jaunam žaidėjui yra naudinga, nes jis gali daug ko išmokti iš patyrusių futbolininkų.

Kitas dalykas, kuris mano nuomone labai svarbus, yra tai, kad tas stilius, kuriuo mes žaidžiame, jam puikiai tinka. Jis turės daug šansų pelnyti įvarčius. O mums beliks tyliai stebėti ir leisti jam tai atlikti teisingu būdu.“, - apie žaidėjo perspektyvas kalbėjo Pellegrini.

Artimiausias susitikimas, kuriame Sterlingas galės pagerinti savo įvarčių statistiką, jau rytoj 15:30 val. išvykoje su „Aston Villa“ klubu.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (5)

5 9 11-07 15:42
norint musti daugiau tai dar reikia buti ir neklisam.