Visos rungtynės
Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Pochettino atsisveikinimas su "Tottenham" žaidėjais – ant taktinės lentos


Mauricio Pochettino po daugiau nei penkerių metų nebegali vadintis Londono "Tottenham" komandos treneriu – argentinietis šią savaitę buvo atleistas iš šių pareigų.

Praėjusį sezoną komandą į UEFA Čempionų lygos finalą atvedęs, tačiau šį sezoną į tikrą žaidimo krizę patekęs M. Pochettino savo vietą komandos rūbinėje užleido Jose Mourinho.

Toks sprendimas nustebino ne tik futbolo visuomenę, bet ir pačius "Tottenham" žaidėjus. Pavyzdžiui, Belgijos rinktinės stovykloje dalyvavęs Toby Alderweireldas tvirtina, kad toks sprendimas jam buvo visiškai netikėtas

Anglijos žiniasklaida rašo, kad M. Pochettino neturėjo progos net atsisveikinti su žaidėjais. Tai patvirtina ir vieno iš M. Pochettino asistentų žinutė socialiniame tinkle.

Jesuso Perezo įraše užfiksuotas M. Pochettino, ant taktinės trenerių lentos rašantis žinutę savo žaidėjams: "Didelis ačiū visiems jums. Mes negalime jums pasakyti sudie... Jūs visada būsite mūsų širdyse."

Straipsnio įvertinimas: 9 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (0)

Vaidoshius
6 18 11-22 12:46
Gal ir nieko, bet negi negalėjo ar neturėjo progos su grajokais bent pitakais sumušti?? Kažkaip negražiai čia išėjo, Mauricijus juk ne porą mėnesių čia trynėsi
LaisvasVejas
2 7 11-22 14:01
Jeigu jis atvyks i bayerna, tai turės progą ir su fanais atsisveikinti