Ar domitės "Copa America" kovomis?
  • Taip, stebiu kiekvieną mačą
  • Mane domina tik favoritų pasirodymai
  • Ne, "Copa America" - dėmesio nevertas turnyras

Visos apklausos

M. Pochettino: "Esu labai laimingas treniruodamas "Tottenham" ekipą"


Londono "Tottenham" strategas Mauricio Pochettino ilgą laiką buvo siejamas su persikėlimų į Madrido "Real" ar "Manchester United".

Vis tik į "Real" sugrįžo Zinadine'as Zidane'as, o prie "Man Utd" vairo ilgam laikui turėtų likti Ole Gunnaras Solskjaeras.

Pats M. Pochettino pripažįsta, kad yra be galo laimingas dirbdamas "Tottenham" ekipoje, tačiau toli į priekį nesižvalgo. Argentinietis prieš kiek mažiau nei metus pasirašė naują penkerių metų kontraktą.

"Esu labai laimingas treniruodamas "Tottenham" ekipą ir man dar liko keturi metai kontrakte. Galbūt 99 procentai mano kolegų turi kiek kitokį požiūrį į tai.

Mėgaujuosi viskuo diena po dienos. Viskas, kas nutiks rytoj, bus pasėkmė šiandienos. Tačiau aš nežiūriu toli į priekį ir neturiu ilgalaikių planų.

Pasirašiau naująjį kontraktą, nes tuo metu tiesiog buvau laimingas", - teigė M. Pochettino.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (2)

0 4 03-19 09:45
Dabar taip graziai kalba, kol vis dar gyva viltis islikti top 4 EPL ir gauti tiesiogini kelialapi i UCL. Taip pat tam paciam UCL yra sansu (kad ir kaip galingai atrodo MC). Klausimas ka snekes sezono pabaigoj kai bus aiskus galutiniai sezono rezultatai.