Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Pochettino: gali būti, kad pergalė prieš "Real" mums davė per daug pasitikėjimo


Vyriausiasis Londono "Tottenham" treneris Mauricio Pochettino tiksliai paaiškinti, kodėl taip krito jo komandos sportinė forma negali, tačiau pripažįsta, kad pergalė prieš Madrido "Real" galėjo suteikti per daug pasitikėjimo savo jėgomis.

"Tottenham" Čempionų lygoje kiek anksčiau rezultatu 3-1 nukovė pačius turnyro čempionus, tačiau po šios pergalės "Spurs" forma tik prastėjo. Dabar per penkerias rungtynes Šiaurės Londono ekipa tik kartą iškovojo pergalę.

Šiandien "Tottenham" nieko jau nebelemiančiose Čempionų lygos rungtynėse susikaus su Nikosijos APOEL, todėl M. Pochettino tikisi, kad po šių rungtynių komanda grįš į senas vėžes.

"Galbūt tokie rezultatai yra dėl to, kad per daug savimi pasitikėjome", - sakė M. Pochettino. - Antra galima priežastis yra dėl to, kad nugalėję "Real" pradėjome šiek tiek galvoti geriau apie save nei esame iš tikrųjų. Kažkas mūsų mintyse po tų rungtynių pasikeitė, o tai ir galėjo turėti įtakos dabartiniams rezultatams".

"Tačiau taip dažnai nutinka futbole. Kartais tu pradedi galvoti, kad gali kilti į viršų labai greitai, tačiau vėliau supranti, kad paprasčiausiai dar tam nesi pasiruošęs", - užbaigė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 2 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Marčius33
2 6 12-06 16:40
Manau pasitikėjimas yra geras dailykas, tikiu kad jie dar kažką įrodys. Stiprus varžovas bet kam, tuos pačius PSG galėtų manau išmest.
1 1 12-06 16:41
jei neisliks top 4 tai turbut ali paliks komanda
Suprastejo
5 4 12-06 16:20
Forma, nes pries Reala zaidziant susitraumavo Alderweireldas, Spursu ginybos ramstis.