Visos rungtynės
Kas labiausiai nusipelno FIFA metų futbolininko apdovanojimo?
  • Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

Visos apklausos

M. Pochettino: "Man asmeniškai sezonas bus nesėkmingas, jei nelaimėsime jokio trofėjaus"


Nors Anglijos "Premier" lygos sezonas stratavo tik praėjusį savaitgalį, jau šeštadienį futbolo mylėtojų laukia dvikova tarp vienų iš čempionato favoritų - "Manchester City" namuose priims "Tottenham" futbolininkus.

"Pentinai" praėjusį sezoną ilgą laiką laikėsi kovoje dėl "Premier" lygos trofėjaus, o Čempionų lygoje pralaimėjo tik finale.

Prieš šeštadienio dvikovą "Tottenham" strategas Mauricio Pochettino tvirtino, kad dar vienas sezonas be titulų jam asmeniškai būtų nesėkmingas, tačiau tai nereiškia, jog toks pat jis būtų ir pačiam klubui.

"Žinoma, kad mano prioritetas visuomet buvo laimėti trofėjus, tačiau taip pat labai svarbu buvo padėti klubui kilti į viršų. Vis tik tai nekeičia mano noro laimėti tiek atskiras rungtynes, tiek titulus.

Prieš keletą dienų manęs paklausė, kokie mano tikslai prasidėjusiam sezonui. Mano asmeninis tikslas - laimėti trofėjų, tačiau tai tikrai nereiškia, kad tai yra privaloma.

Man asmeniškai sezonas bus nesėkmingas, jei nelaimėsime jokio trofėjaus, tačiau tai nebūtinai bus nesėkmingas sezonas klubui", - bendraudamas su "Sky Sports" kalbėjo M. Pochettino.

Argentinietis pripažino, kad nors komanda ir sieks pergalės rungtynėse prieš "Man City", svarbiau už rezultatą jam bus jo futbolininkų demonstruojamas žaidimas.

"Kol kas svarbiausia yra mūsų pačių žaidimas. Negalime galvoti, kad šios rungtynes nulems mūsų sezoną. Žinoma, kad norime iškovoti pergalę, bet mūsų rodomas žaidimas yra lygiai taip pat svarbus. Sieksime pergalės, bet tuo pačiu ir parodyti kuo geresnį žaidimą, nes svarbiausia būti konkurencingiems sezono pabaigoje.

Akivaizdu, kad mes šiek tiek atsiliekame nuo "Liverpool" ir "Man City" ekipų, kurios yra itin solidžios ir jau įrodė, jog gali kovoti dėl pačių svarbiausių trofėjų. Mes einame kiek kitokiu keliu ir bandome būti konkurencingi", - pridėjo "pentinų" strategas.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (4)

2 2 08-17 18:11
Tai ir nelaimes nieko
4 2 08-17 16:07
Sunku bus .. Pavyt man city ar Live bus reikalu