Ar po sezono C.Ronaldo turėtų palikti "Juventus" klubą?
  • Taip, puolėjui reikia naujų iššūkių
  • Ne, Turinas - ideali vieta žaidėjui
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Raiola: "Pogba istorijoje dar nėra padėtas taškas"


2019-07-17 17:30:23 Paul Pogba Manchester United FC

Matthijsą de Ligtą į Turiną atlydėjęs Mino Raiola teigia, kad Paulio Pogba ateitis klausimas dar nėra išspręstas.

Pats P. Pogba jau grįžo į "Manchester United" treniruotes ir figūruoja draugiškose rungtynėse, tačiau iki pat šiol nėra aišku, ar jis liks komandoje.

Prancūzas anksčiau buvo pareiškęs apie norą pakeisti aplinką, o juo susidomėjimą iki pat šiol yra išreiškęs Madrido "Real" klubas.

Žaidėją atstovaujantis M. Raiola daug nekalbėjo, tačiau pabrėžė, kad "Man Utd" sirgaliai dar neturėtų būti tikri, jog šis liks komandoje.

"Nieko nėra, ką galėčiau pasakyti", – apie P. Pogba ateitį paklaustas atsakė M. Raiola. – Ar jis liks "Man Utd" klube? Aš gyvenu diena po dienos, todėl mes turime palaukti ir pažiūrėti".

"Šioje istorijoje dar nėra padėtas taškas. Šiandien esame čia ("Man Utd" klube – red.), tačiau tikrai nežinau, kaip bus rytoj", – pridūrė agentas.

Straipsnio įvertinimas: 1 6
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

Bianco
 Bianco
2 14 07-17 20:19
Aisku, o ka dar kalbeti agentui, daro spaudima tiek MU, tiek kursto kitu viltis, jam svarbu uzdarbis. Raiola tai kaip keiksmazodis tampa futbole
1 8 07-17 20:16
Stora kiaule nori uzdirbt dar karta uz ta paty Pogba,stengsis jis itikint Real ir pogba,bet kalbos linksta kad Real dia vasara noretu Mbape pasiimt tai Pogba litu kaip ir nelieka :-D
3 9 07-17 19:10
Nematau realiu kandidatu kurie galetu ir noretu įsigyti pogba siais metais, tad manau taskas vis dėl to yra padėtas siemet