Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

M. Rashfordas po skandalingų rungtynių Bulgarijoje išreiškė pagarbą varžovų kapitonui

Anglijos rinktinė pirmadienį skandalingose atrankos į 2020 metų Europos čempionatą rungtynėse išvykoje net 6:0 sutriuškino Bulgarijos futbolininkus.

Dar prieš susitikimą Anglijos rinktinės futbolininkai garsiai pasisakė apie rasizmo problemą Bulgarijoje, o mačo arbitras pirmajame kėlinyje net porą kartų trumpam buvo sustabdęs rungtynes bei įspėjo sirgalius dėl nederamo elgesio.

Su fanais tribūnose per pertrauką nusprendė pasikalbėti ir pats Bulgarijos rinktinės kapitonas Ivelinas Popovas, o toks jo elgesys nepraslydo pro akis pirmojo įvarčio autoriui Marcusui Rashfordui, kuris savo socialinio tinklo profilyje išreiškė susižavėjimą tokiu varžovo elgesiu.

"Nėra lengva žaisti tokiomis sąlygomis, tačiau tai ir neturėtų vykti 2019 metais. Džiaugiuosi, kad nepasidavėme tam ir iškovojome tris taškus, tačiau tokie dalykai turi būti numalšinti.

Dėkoju nuostabiems mūsų fanams. Jūs mus šiandien palaikėte pačiu tinkamiausiu būdu ir už tai esame dėkingi.

Taip pat teko girdėti, ką Bulgarijos kapitonas padarė per pertrauką. Išeiti vienam ir taip pasielgti reikia labai daug drąsos. Tai taip pat parodo, kad tokie dalykai negali likti nepastebėti", - rašė M. Rashfordas.