Ar "Barcelona" ekipai reikėtų įsigyti Neymarą?
  • Taip, jis sustiprintų komandą
  • Ne, katalonų sudėtis ir taip pajėgi
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Rashfordas prieš dvikovą su "Liverpool": "Kaip ir visada, vyksta laimėti rungtynes"


Marcusas Rashfordas būsimoje dvikovoje su "Liverpool" savo komandos kaip autsaiderės ir tvirtina, kad "Manchester United" vyksta į Liverpulį iškovoti tris taškus.

Sekmadienį "Anfield" stadione įvyks daug susidomėjimo kelianti dvikova tarp "Man Utd" ir "Liverpool" klubų. "Raudonieji" šiuo metu žygiuoja pirmoje pozicijoje ir nuo "Man Utd" yra atsiplėšęs net 18 taškų skirtumu.

Nepaisant to, kad komandos rezultatai šalies pirmenybėse yra kone tragiški, M. Rashfordas mano, kad jie nėra šios dvikovos "underdogai".

"Mes nevykstame ten būdami "underdogais". Manau, kad vykstame laimėti rungtynes, kaip ir kiekvieną kartą bet kuriose rungtynėse", - "Sky Sports" kanalui sakė anglas.

"Liverpool" yra gera komanda, kuri žaidžia intensyvų futbolą ir komplikuoja mūsų žaidimą, tačiau mes turime su tuo susitvarkyti ir bandyti pagerinti tam tikrus dalykus. 

Labai svarbu susikoncentruoti ir pagalvoti, kur mes juos galime pažeisti ir įmušti keletą įvarčių", - pridūrė M. Rashfordas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (1) Seniausi (1) Geriausi (1) Anoniminiai (7)

Vaidoshius
10 9 12-15 16:33
Trashfordas apgailėtinai nusišneka, kaip ir visada su vidutiniokais ir stipresnėm komandom fosilija Vertėjas statys lėktuvą ir bandyt patraukti 0:0 lygiasias, čia ir arkliui aišku Nusimato 3:0 visiškas ManUre impotentų sutraiškymas ir fosilijos Vertėjo išpisimas per bortą bei tiesiu taikymu į Kiniją dasimušti.