Visos rungtynės
Ar "Bayern" turėtų kreiptis į M. Pochettino?
  • Taip, argentinietis yra idealus pasirinkimas
  • Ne, reikia laukti vasaros ir kitų kandidatų
  • Šanso visam sezonui nusipelno H. Flickas

Visos apklausos

M. Rashfordas tiki "Man Utd" galimybėmis sezoną užbaigti pirmajame ketverte


Itin nesėkmingai "Premier" lygoje šį sezoną startavusi "Manchester United" ekipa po 11 turų yra surinkusi vos 13 taškų ir rikiuojasi 10 turnyrinės lentelės vietoje.

"Raudonieji" velniai net 10 taškų atsilieka nuo ketvirtoje vietoje esančios "Chelsea" ekipos, tačiau "Man Utd" puolėjas Marcusas Rashfordas tiki, kad jo komanda vis dar gali kovoti dėl vietos pirmajame ketverte.

"Patekti į pirmąjį ketvertą "Premier" lygoje bus sunku, tačiau tai tikrai nėra neįmanoma. Mums nereikia žvalgytis į kitas komandas, turime tiesiog gerinti savo žaidimą.

Žaidimo stabilumas ir rezultatų stabilumas yra du skirtingi dalykai. Neįmanoma visas 38 rungtynes sužaisti idealiai, tačiau tai nereiškia, kad negalime laimėti mačų, kuriuose nežaidžiame itin gerai. Turime net nedemonstruodami gero žaidimo surasti būdų, kaip laimėti rungtynes", - bendraudamas su "Sky Sports" kalbėjo M. Rashfordas.

Anglijos rinktinės puolėjas šį sezoną "Man Utd" gretose "Premier" lygoje sužaidė 11 rungtynių bei pelnė 5 įvarčius.

Straipsnio įvertinimas: 3 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (5)

1 6 11-08 00:05
Negi Rashfordas turėtų sakyti : Ne, šį sezoną jokių šansų, įridensim dar vieną kitą bankę malonesnę akiai, bet TOP4, tai be šansų.. Tada tokius žaidėjus mesti velniop reikėtų, tuolabiau MU nuvertinti tikrai nereikia, klysta, jaunatviškas entuziazmas kartais neleidžia priimti teisingų sprendimų, bet čia ne tas klubas kuris neatsigaus, sėdom po SAF ant puodo, trenerių paieškos, žaidėjų nuolatinė rotacija, bet tuoj stosim į savus bėgius ir gerbsit šitą klubą kaip pridera..
King
5 3 11-07 19:56
890 8711-07 16:52 Geriausias turbut žaidejas tam Morgo velnyne. Eiktu jam iš ten teptis pakol ne vėlu. tokie kaip tu *** tik gali bėgt kai komandai sunku.
Deividas Simonis
9 7 11-07 18:36
Tikiu ir as ! Go United !