Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

M. Salah pasijuokė iš S. Ramoso komentarų: tai gal jis gali pasakyti, ar žaisiu PČ?


Panašu, kad drama tarp Mohamedo Salah ir Sergio Ramoso greitai nesibaigs. Viskas prasidėjo Čempionų lygos finale, kai S. Ramoso pargriautas M. Salah susižeidė petį ir buvo pakeistas.

Egiptietis ne tik neužbaigė finalo, tačiau sukėlė abejonių, ar apskritai galės žaisti planetos pirmenybėse. Po finalo prasidėjo tikra žodžių tirada. Pasirodžius pranešimams, kad S. Ramosas sutraumavo ir Lorisą Kariusą, ispanas pareiškė, kad gal ir Roberto Firmino susirgo gripu, kai aptaškė jį prakaitu?

Prieš tai S. Ramosas pareiškė, kad bendravo su M. Salah žinutėmis ir egiptietis jam pasakė, kad jam viskas gerai. S. Ramosas taip pat teigė, kad futbolininkas galėjo žaisti su nuskausminamaisiais. Būtent paskutinis teiginys ir pajuokino M. Salah.

„Visada maniau, kad viskas yra gerai, kad kai tave prajuokina tas, kuris privertė tave verkti. Galbūt jis taip pat galėtų man pasakyti, ar būsiu pasiruošęs pasaulio čempionatui“, - juokėsi M. Salah.

„Tai yra juokinga. Jis man parašė žinutę, bet aš jam niekada nesakiau, kad viskas yra gerai. Taip tai tikrai buvo“, - į klausimą ar finalo palikimas anksčiau laiko buvo jo blogiausias karjeros momentas atsakė M. Salah.

„Kai pargriuvau ant žemės, turėjau daug įvairių jausmų: fizinį skausmą, daug nerimo. Taip pat jaučiau pyktį ir liūdesį, kadangi negalėjau tęsti Čempionų lygos finalo. Po kelių momentų pagalvojau, kad galiu praleisti ir pasaulio čempionatą, o tai mane palaužė“, - pridėjo egiptietis.

„Dabar jaučiuosi geriau. Tikiuosi, kad žaisiu pirmose rungtynėse prieš Urugvajų, bet tai priklausys nuo to, kaip aš jausiuosi prieš rungtynes.“

Straipsnio įvertinimas: 15 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (29)

Marčius33
11 37 06-09 19:44
Dar viena diena dar vienas straipsnis apie Ramosą. Rytoj bus Ramosas atkirto Salahui taip aš esu chirurgas viską žinau. Kita diena Salahas pasakys ne tu nesi Chirurgas, Tada Benzema sakys Ramosas yra chirurgas pats mačiau. IR taip tesis iki PČ
Marčius33
1 1 06-09 23:48
forza juve:
ronaldo yra 10 levelio super futbolininkas... messis yra 9 levelio kamolio stebukladaris, salah 8 levelio kamolio stebukladaris o kane yra 7 levelio super tikslus straikeris kaip ir cavani ar levandovski. vat ir visi tie lygiai kas kam kam neaisku
Pagal jūsų geriausia vertinimo logiką kelinto levelio būtų Vaitkunas?