Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

M. Salah pralenkė L. Messi ir C. Ronaldo


"Liverpool" žvaigždė Mohamedas Salah šį sezoną toliau nemažina apsukų ir jau pralenkė tiek Lionelį Messi, tiek Cristiano Ronaldo.

Rungtynėse prieš "Bournemouth" pasižymėjęs egiptietis greičiau nei "Barcelona" lyderis pelnė 30 įvarčių ir tuo pačiu pagerino anksčiau Madrido "Real" ikonai priklausiusį rekordą.

Šį sezoną 30 tikslių smūgių nė viename iš penkių stipriausių Europos nacionalinių čempionatų dar apskritai nepavyko atlikti niekam, nes Messi savo sąskaitoje tebeturi 29.

Salah taip pat tapo pirmuoju tokį skaičių Anglijoje pasiekusiu afrikiečiu - anksčiau 29 įvarčius yra pelnęs tik Londono "Chelsea" snaiperis Didier Drogba.

Negana to, vakarykštės rungtynės buvo jau 22-osios, kurias Salah paliko su bent vienu tiksliu smūgiu. Tai yra naujas rekordas, kuris anksčiau priklausė Ronaldo bei Robinui van Persie.

Egiptietis dar gali pelnyti rekordinį įvarčių skaičių vieno "Premier" lygos sezono metu, nes geriausias visų laikų pasiekimas yra 31 tikslus smūgis. Tai įmušti yra pavykę tam pačiam Ronaldo, Alanui Sheareriui bei Luisui Suarezui.

Straipsnio įvertinimas: 7 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
andrius
6 35 04-15 10:57
na tas lyginimas su Messi/Ronaldo juokingas, nes anie du tokią 'formą laiko 10 metų turbūt. Salah ne pirmaskuris taip išauna sezoną, pažiūrėsim kaip bus ateinančius 3-4.
ziedas
2 29 04-15 10:30
super forma dabar pas ji ,kad tik viskas be traumu apsieitu ir dar pas.cemp.rusus ismestu
Re
1 15 04-15 10:47
O Kane nori lenktyniauti net savo golus prisiraso. Šiaip šiame sezone Salah gali tiek auksinį batą pasiimti tiek CL puodą. Motyvacijos jiems netrūksta. O po to galbūt ir balioną arba bent tarp trijų žaidėjų bus. Su messi ir CR
Auksinis batu
0 10 04-15 11:14
Re:
O Kane nori lenktyniauti net savo golus prisiraso. Šiaip šiame sezone Salah gali tiek auksinį batą pasiimti tiek CL puodą. Motyvacijos jiems netrūksta. O po to galbūt ir balioną arba bent tarp trijų žaidėjų bus. Su messi ir CR
Salah 30bankiu, messi 29, visi kiti maziau, cr 23. Bet liverpuliui su salah liko zaist 4rungtynes, messiui su barca 6
Aa
1 5 04-15 13:41
Vaidoshiau, tu apgailetinas, iskrypeli eik gydytis