Visos rungtynės
Šį sezoną labiausiai domėsitės:
  • "Serie A" čempionatu
  • Anglijos "Premier" lyga
  • "La Liga"
  • Bundeslyga
  • "Ligue 1" pirmenybėmis
  • A lyga
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Salah pranešė geras naujienas "Liverpool" sirgaliams


Mohamedas Salah duodamas interviu pasakė tai, ko labiausiai ir laukė "Liverpool" klubo sirgaliai - jis savo ateitį mato šioje komandoje.

25-erių metų egiptietis žaidžia įspūdingą sezoną "raudonųjų" gretose. Futbolininkas šį sezoną per sužaistas 51 rungtynes pelnė 43 įvarčius, tapo geriausiu Anglijoje rungtyniaujančiu žaidėju ir kartu su "Liverpool" pretenduoja į UEFA Čempionų lygos titulą.

Žiniasklaidoje iškart pradėjo mirgėti pranešimai, kad egiptietį vasarą medžios Madrido "Real" klubas, nors iš šios šalies spaudos apie M. Salah įsigijimą kalbų nėra. Vis dėlto futbolininkas prasitarė, kad bet kokiu atveju nesvarstys palikti Liverpulio komandos.

"Esu labai laimingas čia, viskas puikiai klostosi", - į žurnalisto klausimą atsakė M. Salah.

"Nėra jokių abejonių, kad mano ateities planai ir ambicijos yra susietos su "Liverpool". Mes žaidžiame puikų sezoną, esame Čempionų lygos finale, todėl viskas yra puiku.

Tai yra tik pati pradžia. Daugeliui iš mūsų tai yra pirmas sezonas klube, todėl mūsų dar laukia daug gerų dalykų", - "Liverpool" sirgalius puikiomis naujienomis nudžiugino M. Salah.

Straipsnio įvertinimas: 10 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
ziedas
1 21 05-11 11:20
labai geros zinios ,bet kaip sakoma,visko dar gali buti ,bet jei jis jau taip kalba ,tai jau tikrai gal ir liks
neck
1 14 05-11 11:15
saunuolis!
Žuvies
1 8 05-11 12:14
Šaunusis MO!
Azza
4 9 05-11 15:07
Žauriai noriu, kad imtų Liveris ČL šiemet, jau tiek metų be titulų sėdi, o proga tikrai neeilinė... O ir Mo į Baliona pretenduot galėtų
ZZ TOP
4 7 05-11 12:57
Kelia aziotazus lygioje vietoje...Torres isejo atzaides 4 sezonus, Suarez isejo atzaides 3 sezonus , Coutinho isejo atzaides 5 sezonus....pila srutas i viesa erdve tai ir asilui aisku,kad po sezono niekur jis neis, o vat jei nieko nelaimes svarbaus su Liverpool tai po dar dvieju sezonu ir iseis.......