Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

M. Sarri apie savo ateitį: "Nežinau, ko tikėtis"


Maurizio Sarri patyrė veikiausiai skaudžiausią nesėkmę savo karjeroje – jo treniruojama Londono "Chelsea" komanda Mančesteryje buvo sutriuškinta rezultatu 0:6.

Po žeminančio pralaimėjimo "Chelsea" prarado ketvirtąją poziciją. M. Sarri po rungtynių sunkiai galėjo paaiškinti, kas atsitiko aikštėje, bet pripažino, kad 4-ąą minutę kritęs atsitiktinis Raheemo Sterlingo įvartis išvedė iš pusiausvyros komandą.

"Per artimiausias keletą valandų turime rasti paaiškinimą tam, kas atsitiko šiose rungtynėse", – italų žiniasklaidai sakė strategas.

"Prieš rungtynes buvau pozityvus, kaip ir visą šią savaitę. Pirmosiomis rungtynių minutėmis praleidome kvailą įvartį, kuris paveikė tolimesnį mūsų pasirodymą.

"Man City" žaidžia fantastišką futbolą, o šis pasirodymas tik dar kartą parodė, kokią puikią komandą jie turi. Mes buvome visiškai "išjungti" iš žaidimo", – kalbėjo M. Sarri.

Paklaustas, ar nesitiki skambučio iš Romano Abramovičiaus, su mintimi, kad gali būti atleistas, M. Sarri pareiškė, kad tai būtų pirmas kartas, kai išgirstų jo balsą: "Jeigu prezidentas paskambins, aš būsiu laimingas, nes išgirsiu tai, ko niekada nesu girdėjęs. Tiesą pasakius, nežinau, ko tikėtis iš šios situacijos."

Po rungtynių nemažai kalbų sukėlė epizodas, kai M. Sarri po galutinio rungtynių švilpuko nepaspaudė rankos P. Guardiolai. Pats italas teigė, kad tuo momentu jo mintys jau buvo kitur.

"Aš tiesiog nepamačiau Pepo, norėjau tik kuo greičiau pasiekti komandos rūbinę. Po to, kaip visada, nuėjau ir pasveikinau jį su pergale", – aiškino M. Sarri.

Straipsnio įvertinimas: 7 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (9)

Edgarinio
2 20 02-11 11:45
Tampa akivaizdu, kad ne treneriuose čia didžiausia problema. Tiesiog nėra kam žaisti. LB, CB, CM, ST. Keturios pozicijos, kuriose vasarą būtini papildymai.
2 10 02-11 15:41
Nu taktiniai sprendimai pas ji labai idomus. Zyze kad neturi tikro puolejo. Gavo ka norejo - Higuaina, bet vistiek losia 4-3-3. Kante stato i krasta :O nu kazkoks kosmosas. Plius zaidi su City isvykoj. Statai autobusa ir zaidi kaip leidzia varzovas
5 3 02-11 13:46
Du ***i su pepu
 apl8
20 4 02-11 11:59
Pirma reikia su galvele pamąstyti,o tada pažiūrėti kas dedasi aikstei. Silpnas treneris jei dar į aikštę neišėjo, o jau žino kad pralaimės. Ir pagarbos reikia išmokti šitam rukaliui, net pralaimėti garbingai neišeina šitam treneriui