Visos rungtynės
Ar L. Messi pelnytai laimėjo FIFA geriausio futbolininko apdovanojimą?
  • Taip, šiais metais jam nebuvo lygių
  • Ne, turėjo laimėti V. van Dijkas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

M. Sarri artimiausią mėnesį kausis dėl ateities "Chelsea" klube


lrytas.lt 2019-02-12 11:25:28 Premier League Chelsea FC Maurizio Sarri

Londono „Chelsea“ komanda šiuo metu išgyvena ne pačius geriausius laikus. O dėl to, milžiniška atsakomybė krenta ant komandos trenerio, 60-ies Maurizio Sarri pečių, rašo lrytas.lt.

Netyla kalbos, kad stratego kėdė braška, o jo likimas paaiškės per atimiausią mėnesį bei ten vyksiančias labai svarbias kovas.

Sekmadienis „Chelsea“ ekipai buvo daugiau nei gėdingas. Londono klubas net 0:6 nusileido „Manchester City“ komandai. Tai buvo pats gėdingiausias Londono klubo pralaimėjimas dar nuo 1991 metų.

Negana to, tai nubloškė „Chelsea“ ekipą į iš ketvirtosios į šeštąją vietą Anglijos „Premier“ lygos turnyro lentelėje, o tokia pozicija negarantuoja vietos kito sezono UEFA Čempionų lygoje.

M.Sarri iš savo posto judinamas vos po septynių mėnesių nuo sutarties pradžios, nors ši turėtų galioti net tris metus.

Dabar tikimasi, kad pirmus atsigavimo ženklus komanda parodys ketvirtadienį prasidedančiose UEFA Europos lygos atkrintamosiose, kur „Chelsea“ startuos kovoje su „Malmo“ ekipa. Po Europą žvalgytis verta, mat laimėjus šią lygą, Lonono ekipai tai būtų sėkmės garantas su garantuotu bilietu į kito sezono Čempionų lygą.

Per mėnesį „Chelsea“ ekipai teks sužaisti ir daugybę svarbių kovų Anglijoje – su „Manchester United“, „Manchester City“, „Tottenham“. Nė kiek neabejojama, kad tai taip pat sudėlios lemiamus taškus.

Sprendimą dėl trenerio atieties turėtų priimti „Chelsea“ savininkas rusas Romanas Abramovičius. Nepaisant fakto, kad šį sezoną jis dar nesilankė savo komandos rungtynėse ir daugiausia laiko leidžia Rusijoje bei Izraelyje.

Su „Chelsea“ klubu po nemalonių nesėkmių jau siejamos ir naujos pavardės tarp kurių komandos legenda 40-es Frankas Lampardas. Jis šiuo metu treniruoja antroje pagal pajėgumą Anglijos lygoje besivaržančią „Derby County“ ekipą.

Tiesa, pats F.Lampardas tokius gandus neigia.

„Chelsea klubas turi strategą, kurį gerbiu ir jis yra labai geras. Aš turiu savo darbą „Derby County“ ir visos mano mintys ten. Tikiuosi pamatyti Londono klubą susigrąžinantį formą ir demonstruojant puikus rezultatus“, – tvirtino jis. 

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes