M. Sarri debiutas "Premier" lygoje pažymėtas triuškinančia pergale (VIDEO)

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar ketverios naujojo sezono rungtynės.

Įspūdingai Anglijos pirmenybėse debiutavo Maurizio Sarri - jo vadovaujamas Londono "Chelsea" išvykoje rezultatu 3:0 sutriuškino "Huddersfield" vienuolikę.

Rungtynės "mėlyniesiems" prasidėjo gana sunkiai - šeimininkai itin pavojingai rungtyniavo prie Kepos ginamų vartų, tačiau klaidų "Chelsea" gynyboje nedarė.

34-ąją minutę svečius iš sostinės į priekį išvedė N'Golo Kante - prancūzas smūgiu nuo žemės pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Pirmojo kėlinio pabaigoje pranašumą padidino komandos naujokas Jorginho - italas apsiėmė realizuoti 11 metrų baudinį ir tai padarė sėkmingai.

Antrajame kėlinyje "Huddersfield" šansų neturėjo daug, o rungtynių pabaigoje pergalę užtvirtino Pedro, pasižymėjęs po Edeno Hazardo perdavimo.

Nesėkmingai "Premier" lygos sezonas prasidėjo dviems pirmenybių naujokams - tiek "Cardiff", tiek Londono "Fulham" nusileido identišku rezultatu 0:2.

12 naujokų šią vasarą pasikvietęs "Fulham" nusileido "Crystal Palace" ekipai, "Cardiff" - namuose žaidusiam "Bournemouth". Pergalę kitose rungtynėse po Roberto Pereyros dublio taip pat šventė "Watford".

"Huddersfield" 0 - 3 "Chelsea"
34' [0 - 1] N. Kante
45' [0 - 2] Jorginho
80' [0 - 3] Pedro

"Bournemouth" 2 - 0 "Cardiff"
24' [1 - 0] R. Fraser
90+1' [2 - 0] C. Wilson
34' C. Wilson ("Bournemouth") nerealizavo 11 m. baudinį

"Fulham" 0 - 2 "Crystal Palace"
41' [0 - 1] J. Schlupp
80' [0 - 2] W. Zaha

"Watford" 2 - 0 "Brighton"
35' [1 - 0] R. Pereyra
54' [2 - 0] R. Pereyra