M. Sarri po dar vienos nesėkmės: "Esu susirūpinęs"

Londono "Chelsea" gavo spjūvį į veidą trečiadienį įvykusioje dvikovoje su "Wolves". Gerai žaidęs pirmąsias 55 minutes "mėlynųjų" klubas galiausiai patyrė nesėkmę rezultatu 1:2.

Po rungtynių daug žodžių negalėjo surasti Maurizio Sarri, kurį nustebino, kad komanda nebuvo visiškai pajėgi atsitiesti po pirmojo praleisto įvarčio.

"Žaidėme labai gerai pirmas 55 minutes", - sakė M. Sarri. - Tada jie įmušė visiškai atsitiktinį įvartį ir mes tapome visiškai kitokia komanda - be tinkamo išsidėstymo aikštėje ir be savo įprasto futbolo. Nežinau, kodėl taip atsitiko".

"Aš esu labai susirūpinęs. Ne dėl to, kad pralaimėjome, bet dėl fakto, kaip mes nesugebėjo reaguoti į varžovų įvartį. Mes neparodėme visiškai jokios reakcijos. Tai mane labiausiai neramina.

Nenoriu kalbėti apie pražangas baudos aikštelėje, mane labiausiai rūpina tai, kodėl mes praleidę pirmą įvartį praradome kompaktiškumą ir tapome visiškai skirtinga komanda", - pridūrė M. Sarri.

"Chelsea" po antrosios nesėkmės padidino atsilikimą nuo lyderių iki 10 taškų.