Visos rungtynės
Kas labiausiai nusipelno FIFA metų futbolininko apdovanojimo?
  • Virgilas van Dijkas
  • Lionelis Messi
  • Cristiano Ronaldo

Visos apklausos

M. Sarri: "Treniruodamas "Napoli" jaučiau didesnį spaudimą"


2019-02-02 13:08:21 Chelsea FC Maurizio Sarri

Londono "Chelsea" išgyvena ne patį sėkmingiausią laikotarpį. "Aristokratai" pralaimėjo dvi pastarąsias "Premier" lygos rungtynes, o vis daugiau kritikos strėlių susilaukia ir ekipos treneris Maurizio Sarri.

Nepaisant didėjančio spaudimo, italas išlieka pakankamai ramus ir tikina, kad dirbdamas Italijoje jautė dar didesnį spaudimą.

"Aš visuomet rizikuoju savo darbu, todėl jį ir myliu. Mane tai veža.

Atvykau iš "Napoli" ekipos, kuri Čempionų lygoje žaidė tris sezonus iš eilės. Anglijoje lygis yra labai aukštas, bet ir Italijoje jis nebuvo žemas.

Manau, kad treniruodamas "Napoli" jaučiau didesnį spaudimą. Neapolis yra vienintelis miestas Italijoje, turintis tik vieną komandą, todėl fanų spaudimas yra didžiulis", - spaudos konferencijos metu kalbėjo M. Sarri.

Treneris taip pat patikino, kad jis nesiruošia keisti savo futbolo filosofijos.

"Noriu išlikti toks pat. Gal esu tik svajotojas, bet jei aš mėgaujuosi savo futbolu, tuomet noriu jį ir žaisti. Mano įsitikinimu, komandos organizuotumas yra svarbiausia ir aš negaliu pakeisti savęs."

Straipsnio įvertinimas: 4 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (5)

Elgo
 Elgo
0 16 02-02 13:33
Nes Neapolyje spaudimą darė mafija Ne fanai
1 4 02-02 14:10
Galbut ir mafija ,net italijoj jinai visur,o lietuvoje tai valdzia. O seip futbolas komandinis zaidimas cia nekrepsinis.