Mačo pradžioje vargęs Madrido "Real" šventė pergalę Valjadolide

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos paskutinės 27-ojo turo rungtynės.

Po itin skaudžios savaitės į pergalių kelią išvykoje siekė sugrįžti Madrido "Real" komanda. Be krūvos pagrindinių žaidėjų žaidusi Europos čempionė nugalėjo "Real Valladolid" rezultatu 4:1.

Pirmos 20 minučių Madrido ekipai buvo chaotiškos – varžovai galėjo turėti net trijų įvarčių persvarą. 12-ąją minutę šeimininkai nerealizavo 11 metrų baudinio, o dar du įvarčiai buvo anuliuoti po VAR peržiūros.

29-ąją minutę "Real Valladolid" galiausiai sugebėjo pralaužti svečių vartus, tačiau po praleisto įvarčio Madrido ekipai pabudo.

34-ąją minutę Raphaelis Varane išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje savo žodį tarė Karimas Benzema, per aštuonias minutes įmušęs du įvarčius ir "Real" ekipai sukrovęs dviejų įvarčių persvarą.

80-ąją minutę Casemrio kiek kurioziškai sugebėjo užsidirbti pirmąją raudoną kortelę rungtyniaujant Europoje, tačiau net ir tai nesustabdė "Real" nuo ketvirtojo įvarčio – savo žymą rungtynėse paliko ir Luka Modričius.

Madrido "Real" žygiuoja trečioje pozicijoje ir prieš antroje vietoje esantį "Atletico" turi penkių taškų deficitą.

"Real Valladolid" 1 - 4 "Real Madrid"
29' [1 - 0] A. Tuhami
34' [1 - 1] R. Varane
51' [1 - 2] K. Benzema (11 m. baudinys)
59' [1 - 3] K. Benzema
85' [1 - 4] L. Modrič
12' R. Alcaraz ("Valladolid") nerealizavo 11 m. baudinio
80' Casemiro ("Real") pašalintas iš aikštės