Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Madridą ant bedugnės krašto nustūmęs S. Solari: "Neatvykau tam, kad pasiduočiau"


Daugiau nei 1000 dienų trukęs Madrido "Real" klubo karaliavimas Europoje yra baigtas – Amsterdamo "Ajax" sensacingai "Santiago Bernabeu" stadione eliminavo "baltųjų" komandą iš Čempionų lygos.

Nuo pat rungtynių pradžios šeimininkams klaidų nedovanoję "Ajax" futbolininkai pasiekė istorinę pergalę rezultatu 4:1 ir žengė į ketvirtfinalį. Madrido ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė aštuntfinalyje per pastaruosius aštuonerius metus.

"Real" komandai pastarosios šešios dienos apskritai buvo vienos nesėkmingiausių klubo istorijoje – jie formaliai užbaigė kovą visuose trijuose turnyruose.

Nepaisant trečio iš eilės pažeminimo savo aikštėje, Santiago Solari nemano, kad tai buvo jo atsisveikinimas su klubu.

"Sezonas yra labai sudėtingas, tačiau mes čia tam ir esame, kad parodytume savo širdį ir charakterį tokiu sunkiu momentu", – teigė S. Solari. – Visiems yra lengva susitaikyti su paprastu gyvenimu, tačiau tokiais momentais mes turime parodyti savo drąsą".

"Svarbiausia, ką mums dabar reikia padaryti, tai išlikti ramiems ir su visais sunkumais susidoruti parodžius geriausias charakterio savybes. Šis klubas yra didesnis už mus visus. Jis visada grįžta ir grįžęs būna dar stipresnis", – skambiomis frazėmis mėtėsi strategas.

Paklaustas apie savo tolimesnę ateitį, S. Solari trumpai atsakė: "Čia neatvykau tam, kad pasiduočiau."

Po rungtynių tiek pačiame stadione ir tiek prie jo jau skambėjo Jose Mourinho vardas. Fanai taip pat išliejo pyktį ant Florentino Perezo, iš kurio laukia atsistatydinimo.

Straipsnio įvertinimas: 2 0
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (10) Seniausi (10) Geriausi (10) Anoniminiai (9)

Tiesto
 Tiesto
3 53 03-06 06:36
Labai norėjo parodyti koks super išradingas treneris jis yra pudydamas Isco, Ceballos, Marcelo ant suolo. Galės dabar toliau rodyti klasę treniruodamas Levantes dublerius.
2 34 03-06 06:34
Tai taip, kaip tu gali pasiduoti, jeigu jau viska pralaimejai..
RVP MU
4 23 03-06 08:24
Šūdinesnio trenerio Real niekada neturėjo. Visiškas nulis net dabartinis Mourinho už šita geresnis
Marčius33
3 18 03-06 08:39
Sakyčiau nu gerai, nėra ten tuo polimo gero, bando tikrai neįmuša, tik kad jis net nebando nieko keist, Mariano išeina į aikštele daugiausiai 20minučių, tai ką jis įrodys? Isco dar pries pusmetį mažiausiai 80milijonų buvo vertinamas, tai ką jo įgudžiai pranyko ? Jeigu nepasiteisina žaidimo stilius bandai lipint kąnors naujo pvž aplink tą patį Isco, jis net formation nebando keist nieko, manau ir aš galėčiau nuėjas pastatyt tuos pačius žaidėjus, tokį patį formation tik dadėt Vinicių ir tikėtis pergalių... Susimovė Solari, turi prisiimt atsakomybę.
gud
4 16 03-06 10:22
Aš negaliu kokie mažaraščiai susirinkę. Šitas treneris absoliučiai nekaltas dėl tokio žaidimo. Visiškai. Nei gramo. Isco? Isco netinka šitai formai. Ir niekada netiko. Neišmoko atsistot į kitą poziciją - buvo padėtas ant suolo ir pamirštas. Kodėl žaidė prie Zidano? Todėl, kad net Isco ne savo pozicijoj yra geriau už absoliutų lavoną Bale. Tai yra žaidėjas, kuris per 6 metus komandoj net nesugebėjo ispaniškai pramokt. Dieve, lietuvių pomidorų rinkėjai per 6 metus ispaniškai pramoksta. Visi kalbėjo, kad Bale yra užspaustas CR. Jeigu kas ir buvo tai Benzas. Bet koks skirtumas tarp Bale ir Benzo? Benzas pralaimint 1-4 atlakstęs 80 minučių dar bėga iš paskutinių jėgų, spaudžia gynėjus, vartininką ir pan. Bale sužaidęs 20-25minutėm mažiau - jau visiškai pasidavęs ir planuoja ką valgyt grįžus namo. Lucas pastatytas į dešinę, nes gynyba pūliuoja jau trečias sezonas iš eilės, bet kai Marcelo po CR išvykimo išvis pamiršo, kad yra gynėjas teko statyt kažką kitą, kad bent kiek gintųsi. Kitas dalykas, nėra aukšto lygio rotacijos 2 varžybos prieš Barcą ir Ajaxas ir šiaip visą sezoną komanda beveik be keitimų. Kur viskas remiasi ir kur link vedu? Kaltas yra vienas žmogus - Perezas. Senas krienas laimėjęs 4 taures per 5 sezonus brangiausią pirkinį padarė šiemet - Vinicių. Komanda nuseno, tapo nuspėjama, bent pusė žaidėjų nebeturi motyvacijos ir t.t. Net tą patį Varane už vakar galima tarkuot. Ramos - nėra švarus žaidėjas, daug kam nepatinkantis ir aš tą pilnai suprantu. Bet jis kris, nepagalvos, kad prasileis iš kojos į galvą ar kad gaus traumą, žais grubiai prieš oponentus juos užknisdamas ir duodamas žinot, kas čia vadovauja viskam. Vartininkas nupirktas yra tikrai prastesnis už Navasą, bet vėl grįžtam prie Perezo - jis niekada nepripažins, kad suklydo ir nurodys (arba pasirašė kontraktą tokį) kur belgas žais starte. Po mano galva komandai reikia labai didelio apsivalymo ir kitos strategijos. Arba reikia parduoti pusę žaidėjų ir į jų vietas pirkti protingai tai ko reikia. Arba laidoti dar 2-3 sezonus ir lipdyt komandą ant turimų jaunų talentų. Kito kelio nėra. Šitai grupei nepadės joks treneris. Ir tai tik yra įrodymas, kad Zidanas yra nepaprastai protingas ir mato viską gerokai toliau negu mes. Zidanas matė, kas laukia ateity ir kad iš šitos sudėties nieko neišspaus. Kiek teko skaityti gandus - jis norėjo parduot Bale ir būtinai išsaugoti CR. Ir dar daryti kitokių pakeitimų komandoj, kuriems prieštaravo senis P.