Kuris iš likusių garsių Lietuvos trenerių būtų tinkamiausias vadovauti rinktinei?
  • A.Skarbalius
  • I.Pankratjevas
  • M.Čepas
  • V.Trakys
  • T.Ražanauskas
  • A.Liubinskas
  • Kitas lietuvis
  • Visi netinkami, reikėtų žvalgytis specialisto užsienyje

Visos apklausos

Madridą palikęs C. Ronaldo jau sumokėjo Ispanijai nuslėptus mokesčius


Cristiano Ronaldo atsisveikinimas su Ispanija ir Madridu nebuvo maloniausias - portugalas po devynerių metų lyg iš niekur paliko "Real" ir dar atsiskaitė už nuslėptus mokesčius.

C. Ronaldo prieš metus buvo apkaltintas mokesčių slėpimu - Ispanijos aukščiausias teismas jį nuteisė dviems metams kalėjimo už tai, kad šis Ispanijai iš viso nesumokėjo 18,8 mln. eurų.

Portugalui dėl Ispanijos įstatymų į kalėjimą sėsti nereikėjo, tačiau jis galiausiai pripažino savo kaltę ir jau praėjusią savaitę atliko pirmąjį "skolos grąžinimą".

"Cadena Cope" teigimu, C. Ronaldo Ispanijai sugrąžino 13,5 mln. eurų, kas taip pat nulėmė bylos nutraukimą.

Yra didelė tikimybė, kad palikti Madrido "Real" klubą futbolininką pastūmėjo būtent šis mokesčių slėpimo skandalas.

Anot kelių šaltinių, portugalas šią šalį norėjo palikti dar praėjusią vasarą, tačiau tada "Real" jo nebūtų sutikęs parduoti už jokius pinigus. Priimti galutinį sprendimą žaidėją pastūmėjo ir faktas, kad jis visos bylos metu nesulaukė jokio Florentino Perezo užtarimo.

Straipsnio įvertinimas: 7 0

Unikali knyga apie futbolą ir sutartas rungtynes (plačiau).

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (13)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Marčius33
3 7 07-21 22:26
Galima tik spėliot kodėl Ronaldo išėjo, spauda visada ras pretekstų . Įdomu bent veidas susiraukė tokią sumą mokant Ispanams
MettaworIdpeace
36 4 07-22 09:45
Nu va, dabar ramia sazine gales toliau aukoti ivairiems labdaros fondams, kaip tai dare is anksciau ir niekas negales sakyti is vogtu. O gal kas zinot, blusa visa skola grazino? Bent ta milijona, kur paime uz papozavima su plyta rankoj, pasireklamuodamas ligonines Afrikos vaikams statybose. Ta milijona bent mokesciam galejo atiduot, kur pyzdino visus metus, kol gyveno saly, kuri pastate ta snargli ant koju ir nuo metro trim paaugino iki metro pem, ismokino begiot, spardyt kamuoli, o tas spjove visai saliai i snuki ir slepe mokescius