Madrido "Real" be vargo triumfavo FIFA pasaulio klubų taurės finale

Šeštadienį Abu Dabyje finišavo 2018 metų FIFA pasaulio klubų taurė, kurioje trečią kartą iš eilės ir ketvirtą kartą klubo istorijoje triumfavo Madrido "Real".

Santiago Solari vadovaujama komanda finale susitiko su vietos "Al Ain" komanda. "Baltieji" sunkumų neturėjo – rezultatu 4:1 sutriuškino gausiai savo žiūrovų palaikomus JAE ekipos futbolininkus.

14-ąją minutę puikiu smūgiu svečius į priekį išvedė geriausias metų futbolininkas Luka Modričius. Pranašumą "Real" padidino 60-ąją minutę – dar vieną įvartį už baudos aikštelės ribų įmušė Marcosas Llorente, kuriam tai buvo apskritai pirmasis rungtyniaujant pagrindinėje komandoje.

79-ąją minutę Sergio Ramosas po kampinio pasižymėjo trečiu tiksliu smūgiu. 86-ąją minutę varžovams pavyko pasiekti garbės įvartį, tačiau per pridėtą laiką jie buvo nubausti dar vieno tiksliu svečių komandos smūgiu.

Madrido "Real" dabar yra triskart iš eilės Europos ir pasaulio čempionas. Per visą klubo istoriją Madrido komanda pasaulio čempione yra tapusi septynis kartus

Kovoje dėl trečios vietos "River Plate" rezultatu 4:0 sutriuškino "Kashima" komandą.

"Real Madrid" 4 - 1 "Al Ain"
14' [1 - 0] L. Modrič
60' [2 - 0] M. Llorente
79' [3 - 0] S. Ramos
86' [3 - 1] T. Shiotani
90+1' [4 - 1] Y. Nader (į savus vartus)

<blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr"> WORLD CHAMPIONS!!!<a href="https://twitter.com/hashtag/RMCWC?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#RMCWC</a> | <a href="https://twitter.com/hashtag/HalaMadrid?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#HalaMadrid</a> <a href="https://t.co/qHSDacEAli">pic.twitter.com/qHSDacEAli</a></p>&mdash; Real Madrid C.F.  (@realmadriden) <a href="https://twitter.com/realmadriden/status/1076549369346834433?ref_src=twsrc%5Etfw">December 22, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script> <blockquote class="twitter-tweet" data-lang="en"><p lang="en" dir="ltr">2014: <br>2016: <br>2017: <br>2018: <br><br>It’s four <a href="https://twitter.com/hashtag/ClubWC?src=hash&amp;ref_src=twsrc%5Etfw">#ClubWC</a> trophies for <a href="https://twitter.com/realmadriden?ref_src=twsrc%5Etfw">@realmadriden</a> in five editions  <a href="https://t.co/QQoPQZPFUl">pic.twitter.com/QQoPQZPFUl</a></p>&mdash; #ClubWC  (@FIFAcom) <a href="https://twitter.com/FIFAcom/status/1076543583749136384?ref_src=twsrc%5Etfw">December 22, 2018</a></blockquote><script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>