Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Madrido "Real" į Vokietiją išvyko be G. Bale'o ir traumą patyrusio T. Courtois


Naujausi (5) Seniausi (5) Geriausi (5) Anoniminiai (5)

1 0 07-30 05:29
Tai ,kad jau officialu , užsienio spaudą rašė 07-28 ,kad Bale jau Kinijoje ir sutikimą rodė ,tai kaip suprast čia ?
3 1 07-29 22:53
Pasikeitė pasirengimo(apšilimo) treneris gal tas kažką ne taip dirba. O ,kad K.Navas lieka tikras džiaugsmas nes Thibo antrus metus traumos kamuoja ,tai liuks Navas jog liko tikrai pasisekė tokius du vartininkus vienoj komandoje turėti ,nei viena komanda neturi 2 TOP vartininku apart Realo.
LaisvasVejas
7 6 07-29 21:57
Realui traumos už Bale kaip sako karma its a bitch, iš Zz tai nemandagu yra, bet nemanau kad ZZ visa sezoną išbus kažkaip jaučiu kad jį atleis
 0000
6 15 07-29 19:24
Tai ko tas Real *** nori? Viešai gruda Bale lauk, nes jo per didele alga, taip isena kad nori sutaupyti pinigu. Tada atsaukia turbut vieninteli realu pasiulima, nes... negauna pinigu uz zaideja, kuri viesai stumia lauk del jo per dideles algos? Negano to, kolkas pralaimi visus pre-season mačus (išskyrus tą, kuriame imušė Bale ir baiges lygiosiom), visam ateinanciam sezonui praranda krasto puoleja, bet Bale'o vistiek neįtraukia į paraiška.. Gaunasi, kad Realas nori finansinio balasto rezervinej komandoi? Ar tikisi, kad kol bus atskirtas nuo komandos, staiga nukris 50mln. euru pasiulimas is europos, su pakankamai didele alga, kad Bale noretu persikelt? Nes kinijoi langas perejimu kaip ir jau uzsidarineja, o del 100% mokesciu valstybei uz uzsieniecius, nemanau kad net kinai moketu tuos Real uzsiprasytus 50mln.
Marčius33
4 14 07-29 19:23
Kažkas prakeikė Realą, traumos šienauja kaip turi būt.. Įdomu kodėl, ar per mažai poilsio ar kas ..