Kas lemia tokį prastą rinktinės žaidimą?
  • Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Visos apklausos

Madrido "Real" kitais metais žada surengti C. Ronaldo pagerbimo rungtynes


2018-08-09 13:30:56 Cristiano Ronaldo Real Madrid C.F.

Cristiano Ronaldo dar gali užsivilkti Madrido "Real" marškinėlius - Ispanijos klubas planuoja pakviesti Turino "Juventus" kitais metais į "Santiago Bernabeu" stadioną.

Kasmet legendiniame Madrido stadione vyksta Madrido "Real" komandos įkūrėjo ir ilgamečio prezidento Santiago Bernabeu minėjimo rungtynės. 2013 metais būtent kovoje dėl šio trofėjaus "baltieji' pasikvietė tuometinę Raulio komandą "Al Sadd", o pats puolėjas kėlinį atstotavo "Real" ir "Al Sadd" komandai.

Šiais metais, būtent jau šį šeštadienį, Madrido ekipa į "Santiago Bernabeu" pasikvietė "Milan", su kuriuo ir sužais draugiškas rungtynes.

Pasak "Marca", 2019 metais kvietimo atvykti į šias rungtynes sulauks Turino "Juventus" komanda. Viso to priežastis - surengti C. Ronaldo pagerbimo rungtynes pilnutėliame stadione. Realu, kad pats futbolininkas vilkėtų ir vienos, ir kitos komandos marškinėlius.

Madrido komanda jau kurį laiką taip pat bandė pasikviesti "Porto", kad surengti atsisveikinimą Ikerui Casillasui, tačiau portugalams dėl sudėtingo sezono pradžios tvarkaraščio taip ir nepavyko suderinti susitikimo.

Straipsnio įvertinimas: 4 3

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Siaip
8 15 08-09 14:35
Tai Realas visiskai nepagerbia atsisveikinimo, isleidzia kaip eilinius zaidejus. Su Casilles isvis kaip su siuksle pasielge. Galetu imti pavyzdi is Barcos kaip atsisveikinino su Xavi, Iniesta
nes realas
1 5 08-09 15:11
Siaip:
Tai Realas visiskai nepagerbia atsisveikinimo, isleidzia kaip eilinius zaidejus. Su Casilles isvis kaip su siuksle pasielge. Galetu imti pavyzdi is Barcos kaip atsisveikinino su Xavi, Iniesta
zviozdas visada vaizduoja, jie nori taip parodyti, kad yra klubas yra didesnis nei bet koks zaidejas, aisku taip juk ir yra, bet pagarbos jie nusipelno.
..
0 1 08-09 18:39
Vaidoshiau *** , gi su savo apgailetina inside info, ten aiskinai, kad madref nerengs net atsisveikinimo
abejoju
21 6 08-09 14:02
ar tas senas pirdyla dar zais, sulauzys ji ten toj Italijoje si sezona net neabejoju.