Visos rungtynės
Kaip vertinate LFF sprendimą pasamdyti V. Urboną?
  • Teigiamai, geras savo srities specialistas
  • Neigiamai, nemanau, kad rezultatai pasikeis
  • Tai buvo geriausias įmanomas variantas
  • Kol kas sunku pasakyti

Visos apklausos

Madrido "Real" kitais metais žada surengti C. Ronaldo pagerbimo rungtynes


2018-08-09 13:30:56 Cristiano Ronaldo Real Madrid C.F.

Cristiano Ronaldo dar gali užsivilkti Madrido "Real" marškinėlius - Ispanijos klubas planuoja pakviesti Turino "Juventus" kitais metais į "Santiago Bernabeu" stadioną.

Kasmet legendiniame Madrido stadione vyksta Madrido "Real" komandos įkūrėjo ir ilgamečio prezidento Santiago Bernabeu minėjimo rungtynės. 2013 metais būtent kovoje dėl šio trofėjaus "baltieji' pasikvietė tuometinę Raulio komandą "Al Sadd", o pats puolėjas kėlinį atstotavo "Real" ir "Al Sadd" komandai.

Šiais metais, būtent jau šį šeštadienį, Madrido ekipa į "Santiago Bernabeu" pasikvietė "Milan", su kuriuo ir sužais draugiškas rungtynes.

Pasak "Marca", 2019 metais kvietimo atvykti į šias rungtynes sulauks Turino "Juventus" komanda. Viso to priežastis - surengti C. Ronaldo pagerbimo rungtynes pilnutėliame stadione. Realu, kad pats futbolininkas vilkėtų ir vienos, ir kitos komandos marškinėlius.

Madrido komanda jau kurį laiką taip pat bandė pasikviesti "Porto", kad surengti atsisveikinimą Ikerui Casillasui, tačiau portugalams dėl sudėtingo sezono pradžios tvarkaraščio taip ir nepavyko suderinti susitikimo.

Straipsnio įvertinimas: 4 3
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes