Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Madrido "Real" netrukus pasirašys pelningiausią sutartį sporto istorijoje


2018-11-05 11:45:56 La Liga Real Madrid C.F.

Nors ir Madrido "Real" išgyvena didžiulę žaidybinę krizę, komerciniai pasiūlymai nuo to nemažėja - Ispanijos futbolo gigantas netrukus pasirašys pelningiausią sutartį visoje sporto istorijoje.

"Marca" praneša, kad finansinį pakilimą išgyvenantis klubas susitarė su "Adidas" dėl naujos sutarties, galiosiančius artimiausią dešimtmetį.

Teigiama, kad su Vokietijos sportinių drabužių, avalynės bei kitų sporto inventorių gamintoju bus pasirašyta sutartis, kuri kasmet garantuos į klubą įplaukiančius 110 mln. eurų. Neatmetama, kad su įvairiais bonusais, kurie priklausys nuo komandinių pasiekimų, per metus gali susidaryti net 150 mln. eurų sumą.

Skaičiuojama, kad Madrido "Real" po atnaujinto kontrakto iš "Adidas" uždirbs 52 mln. eurų daugiau nei gaudavo iki šiol.

Triskart iš eilės UEFA Čempionų lygos nugalėtojas per 10 metų iš viso iš "Adidas" gaus garantuotus 1 mlrd. 100 mln. eurų.

"Marca" duomenimis, didžiausias Madrido "Real" konkurentas - "Barcelona" - iš "Nike" kasmet gauna 83 mln. eurų, o vertingiausias planetos klubas "Manchester United" iš "Adidas" pasipildo 85 mln. eurų.

Madrido "Real" ir viso futbolo galimybę iliustruoja palyginimas su NBA. Pavyzdžiui, "Nike" 21 Nacionalinės krepšinio asociacijos klubui dabar per aštuonerius metus išmoka 1 mlrd. JAV dolerių. Kitaip tariant, visiems 21 klubams per sezoną sumokama bendra 125 mln. JAV dolerių (110 mln. eurų) suma, kas sudaro vieno "Real" kontraktą.

Daugkartinių Ispanijos čempionų finansinė padėtis gerėja kiekvienais metais - biudžetas lyginant su ankstesniais sezonais padidėjo 11 procentų, komercinė zona - 16 proc., sutartys su pagrindiniais rėmėjais - 18,2 procentais.

Straipsnio įvertinimas: 6 2

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
D.
1 13 11-05 18:30
Kol kas dabar didžiausias Manchester United, bet pagal istorija ir titulus, overall Real be abejonės nr1 klubas pasauly. Faktai tiesiog. Tokios sutartys atvers kelią ir kitoms komandoms. Barca, Man Utd, Real, tai tos komandos, kurių vardai amžinai neš pelną. Tiesiog nemirtingos komandos.
Art
0 9 11-05 14:03
carlos:
net, jeigu būtų kažkaip įmanoma perezui iš realo kasos sau pinigus imti, kam jam to reikia, kai jis ir taip muultimilijonierius.
Tiksliau milijarderius, tai vienas turtingiausiu ispanijos verslininku
gud
5 12 11-05 12:26
Nu papa perezas arba ruošiasi sočiai pensijai arba taškys babkes kaip arabas tuoj.
0 6 11-05 15:53
Taip didėjančios įplaukos į klubų biudžetus iš netiesiogiai su futbolu susijusios veiklos reiškia tik vieną.. transferų kainos ir toliau didės kosminiu greičiu..
gg
2 7 11-05 15:04
Extra:
Godume tu godume, Perezas ir taip yra verslininkas, kuris per savo valdymo metus apie 100 mln. eurų iš savo sąskaitos į klubą įnešė.
nu tai jis gal neatidave tuos 100 mln Realui o investavo arba paskolino ir pats is to uzsidirbo, kaip tu manai? siaip sau tokiu pinigu niekas neatiduoda jei negauna is to naudos.