Visos rungtynės
Kurią komandą palaikysite A lygos sezone?
  • Marijampolės "Sūduvą"
  • Vilniaus "Žalgirį"
  • Klaipėdos "Atlantą"
  • Vilniaus "Riterius"
  • "Kauno Žalgirį"
  • Kauno "Stumbrą"
  • "Panevėžį"
  • "Palangą"
  • A lygos čempionatu nesidomiu

Visos apklausos

Madrido "Real" netrukus pasirašys pelningiausią sutartį sporto istorijoje


2018-11-05 11:45:56 La Liga Real Madrid C.F.

Nors ir Madrido "Real" išgyvena didžiulę žaidybinę krizę, komerciniai pasiūlymai nuo to nemažėja - Ispanijos futbolo gigantas netrukus pasirašys pelningiausią sutartį visoje sporto istorijoje.

"Marca" praneša, kad finansinį pakilimą išgyvenantis klubas susitarė su "Adidas" dėl naujos sutarties, galiosiančius artimiausią dešimtmetį.

Teigiama, kad su Vokietijos sportinių drabužių, avalynės bei kitų sporto inventorių gamintoju bus pasirašyta sutartis, kuri kasmet garantuos į klubą įplaukiančius 110 mln. eurų. Neatmetama, kad su įvairiais bonusais, kurie priklausys nuo komandinių pasiekimų, per metus gali susidaryti net 150 mln. eurų sumą.

Skaičiuojama, kad Madrido "Real" po atnaujinto kontrakto iš "Adidas" uždirbs 52 mln. eurų daugiau nei gaudavo iki šiol.

Triskart iš eilės UEFA Čempionų lygos nugalėtojas per 10 metų iš viso iš "Adidas" gaus garantuotus 1 mlrd. 100 mln. eurų.

"Marca" duomenimis, didžiausias Madrido "Real" konkurentas - "Barcelona" - iš "Nike" kasmet gauna 83 mln. eurų, o vertingiausias planetos klubas "Manchester United" iš "Adidas" pasipildo 85 mln. eurų.

Madrido "Real" ir viso futbolo galimybę iliustruoja palyginimas su NBA. Pavyzdžiui, "Nike" 21 Nacionalinės krepšinio asociacijos klubui dabar per aštuonerius metus išmoka 1 mlrd. JAV dolerių. Kitaip tariant, visiems 21 klubams per sezoną sumokama bendra 125 mln. JAV dolerių (110 mln. eurų) suma, kas sudaro vieno "Real" kontraktą.

Daugkartinių Ispanijos čempionų finansinė padėtis gerėja kiekvienais metais - biudžetas lyginant su ankstesniais sezonais padidėjo 11 procentų, komercinė zona - 16 proc., sutartys su pagrindiniais rėmėjais - 18,2 procentais.

Straipsnio įvertinimas: 6 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (4) Seniausi (4) Geriausi (4) Anoniminiai (11)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

gud
5 12 11-05 12:26
Nu papa perezas arba ruošiasi sočiai pensijai arba taškys babkes kaip arabas tuoj.
0 6 11-05 15:53
Taip didėjančios įplaukos į klubų biudžetus iš netiesiogiai su futbolu susijusios veiklos reiškia tik vieną.. transferų kainos ir toliau didės kosminiu greičiu..
Extra
5 7 11-05 13:30
ubagelis:
Godumas nuo to tik dideja. Pinigai uzvaldo zmones ir ju norisi tik daugiau. Milijonieriai nori tapti milijardieriais ir t.t. Lenktynes niekada nesustoja, o ir visada juos bus kur investuot, tad pinigai pas milijardierius igyja kiek kitokia kitokia prasme.
Godume tu godume, Perezas ir taip yra verslininkas, kuris per savo valdymo metus apie 100 mln. eurų iš savo sąskaitos į klubą įnešė.
0 0 11-05 22:16
Max:
Deja, bet barsa is nike nuo 2018 gauna kasmet 155euru, taip kad nebus jokia pelningiausia, bet taip labai gera, antra didziausia
Tu is geltonuju puslapiu islysk... Ir konkrecia informacija pasiskaityk!!!