• Trenerių štabui nepavyksta tinkamai paruošti komandos
  • Individualios žaidėjų klaidos
  • Rezultatai yra dėsningi - nesame pajėgus konkuruoti tokiame lygyje
  • Sunku pasakyti

Madrido "Real" su M. Asensio nugalėjo "Juvę", "Barca" paskutinę minutę nusileido "Milan" (VIDEO)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį JAV buvo žaidžiamos draugiško turnyro priešpaskutinės rungtynės.

Pirmieji į kovą stojo Madrido "Real" ir Turino "Juventus" futbolininkai. Juleno Lopetegui auklėtiniai pademonstravo akiai patrauklų futbolą ir džiaugėsi pirmąja pergale šiame pasiruošimo metu.

12-ąją minutę "baltieji" buvo nubausti, kai į savus vartus kamuolį nukreipė Dani Carvajalis. Visgi, 39-ąją minutę lygybė buvo atstatyta - Garethas Bale'as įspūdingu šūviu nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Antrajame kėlinyje Madrido "Real" variklis veikė dar sklandžiau - jau 47-ąją minutę po keitimo pasirodęs Marco Asensio išvedė komandą į priekį, o dar po devynių minučių padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Kitose rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė "Barcelona". Katalonai paskutinę pagrindinio laiko minutę neatrėmė Andre Silvos smūgio ir "Milan" šventė pergalę rezultatu 1-0.

"Real Madrid" 3 - 1 "Juventus"
12' [0 - 1] D. Carvajal (į savus vartus)
39' [1 - 1] G. Bale
47' [2 - 1] M. Asensio
56' [3 - 1] M. Asensio

"Milan" 1 - 0 "Barcelona"
90+3' [1 - 0] A. Silva

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.

Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
...
7 41 08-05 10:38
Pasižiūri paskutinius to autisto (su visa pagarba) palaikančio Real komentarus ir pastebi, kad vien tik pilamas purvas ant Barcos, o nieko nesakoma apie patį Real. Susidaro išvados, kad vargšui žmogui dėmesio trūkumas atsiradęs ir nori kiršinti komandų fanus, vietoj to, kad parašytų kažką apie Real-Juve akistatą ir, kad Asensio yra Real ateitis. Liūdna, liūdna... Vaido tapetuose bent mintis kartais kažkokia būna, čia rasi tik agoniją ir, kad Barca- vagys, *** ir t.t.. :/
Napalys
0 6 08-05 11:44
Lunin gali tapti geru vartininku
2 6 08-05 13:10
Na nepaisant Realo jaunimo, reikia butinai gero puolejo, kuris stabiliai galetu atakas uzbaiginet.
G
2 6 08-05 11:49
Marčius33:
Jaunimas Realo tikrai rodo didelį užsidegimą, Llorente, Vinicius, Odriozola, Ceballos , bei daugelis kitų tiesiog rodo norą žaist. Benzas šiandien tusčiai atrodė, tai labai neramino , kaip ir kelios Bale išvaistytos progos, bet kas nustebino tai Asensio, jis žaidė labai, labai geras rungtynes neskaitant tų pačių 2įvarčių padarė daug darbo aikštėje.
Nerasyk sudu. Nustebino mat Asensio. Cia ne zalias jauniklis, kad stebintu. O top class talentas ir su patirtim jau.
1 4 08-05 11:13
Visai *** jaunimas sulose, nereikia jokiu pirkiniu... Lopetequi matosi, kad pasitikes ir jaunimu