Madrido "Real" su M. Asensio nugalėjo "Juvę", "Barca" paskutinę minutę nusileido "Milan" (VIDEO)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį JAV buvo žaidžiamos draugiško turnyro priešpaskutinės rungtynės.

Pirmieji į kovą stojo Madrido "Real" ir Turino "Juventus" futbolininkai. Juleno Lopetegui auklėtiniai pademonstravo akiai patrauklų futbolą ir džiaugėsi pirmąja pergale šiame pasiruošimo metu.

12-ąją minutę "baltieji" buvo nubausti, kai į savus vartus kamuolį nukreipė Dani Carvajalis. Visgi, 39-ąją minutę lygybė buvo atstatyta - Garethas Bale'as įspūdingu šūviu nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Antrajame kėlinyje Madrido "Real" variklis veikė dar sklandžiau - jau 47-ąją minutę po keitimo pasirodęs Marco Asensio išvedė komandą į priekį, o dar po devynių minučių padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Kitose rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė "Barcelona". Katalonai paskutinę pagrindinio laiko minutę neatrėmė Andre Silvos smūgio ir "Milan" šventė pergalę rezultatu 1-0.

"Real Madrid" 3 - 1 "Juventus"
12' [0 - 1] D. Carvajal (į savus vartus)
39' [1 - 1] G. Bale
47' [2 - 1] M. Asensio
56' [3 - 1] M. Asensio

"Milan" 1 - 0 "Barcelona"
90+3' [1 - 0] A. Silva

Straipsnio įvertinimas: 1 0

Naujausi (7) Seniausi (7) Geriausi (7) Anoniminiai (9)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Napalys
0 6 08-05 11:44
Lunin gali tapti geru vartininku
1 4 08-05 11:13
Visai *** jaunimas sulose, nereikia jokiu pirkiniu... Lopetequi matosi, kad pasitikes ir jaunimu
Marčius33
1 2 08-05 11:39
Beto Lunin vartininkas WOW , žaidė labai gerai, manau galėtų žaist vietoj Kiko ir tapt antru vartininku.
Vaidoshius
9 9 08-05 14:19
Autistas tai autistas, bet kiek autistų sugeba rimtai įvertinti tokį šūdą Madref šiukšlės kas be ko atsikratę tokio masyvaus Penaldo inkaro bus kaip gaivaus oro gurkšnį įkvėpę, ant bangos, gali netyčia ir Messi era baigtis, vis dėlto jam ne 22 metai, kad ir toliau metų metais daužytų šituos vagis. Iš esmės tai draugiškos absoliučiai jokio vaizdo nesudaro, nebent jau tave be gailesčio dūchina žaidžiant stipriausia sudėtim visi iš eilės. Barca 2010 vasarą berods buvo sumindyta "Club de Fútbol América" 4:0 su visais Messiais ir t.t., bet kuo tai baigės gero priminti nereikia niekam Baisiai neįdomios tos draugiškos, belenkas daro belenką ir lošia max 70% galimybių, tiesiog tonusui įgauti, rimtas darbas prasideda tik prasidėjus čempionatui arba super taurėse.
Marčius33
4 3 08-05 11:38
Jaunimas Realo tikrai rodo didelį užsidegimą, Llorente, Vinicius, Odriozola, Ceballos , bei daugelis kitų tiesiog rodo norą žaist. Benzas šiandien tusčiai atrodė, tai labai neramino , kaip ir kelios Bale išvaistytos progos, bet kas nustebino tai Asensio, jis žaidė labai, labai geras rungtynes neskaitant tų pačių 2įvarčių padarė daug darbo aikštėje.