Madrido "Real" su M. Asensio nugalėjo "Juvę", "Barca" paskutinę minutę nusileido "Milan" (VIDEO)

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį JAV buvo žaidžiamos draugiško turnyro priešpaskutinės rungtynės.

Pirmieji į kovą stojo Madrido "Real" ir Turino "Juventus" futbolininkai. Juleno Lopetegui auklėtiniai pademonstravo akiai patrauklų futbolą ir džiaugėsi pirmąja pergale šiame pasiruošimo metu.

12-ąją minutę "baltieji" buvo nubausti, kai į savus vartus kamuolį nukreipė Dani Carvajalis. Visgi, 39-ąją minutę lygybė buvo atstatyta - Garethas Bale'as įspūdingu šūviu nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Antrajame kėlinyje Madrido "Real" variklis veikė dar sklandžiau - jau 47-ąją minutę po keitimo pasirodęs Marco Asensio išvedė komandą į priekį, o dar po devynių minučių padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Kitose rungtynėse dar vieną pralaimėjimą patyrė "Barcelona". Katalonai paskutinę pagrindinio laiko minutę neatrėmė Andre Silvos smūgio ir "Milan" šventė pergalę rezultatu 1-0.

"Real Madrid" 3 - 1 "Juventus"
12' [0 - 1] D. Carvajal (į savus vartus)
39' [1 - 1] G. Bale
47' [2 - 1] M. Asensio
56' [3 - 1] M. Asensio

"Milan" 1 - 0 "Barcelona"
90+3' [1 - 0] A. Silva