Visos rungtynės
Ar treneris M.Arteta yra tinkamas "Arsenal" pasirinkimas?
  • Taip, perspektyvus ispanas sugrąžins klubą į pergalių kelią
  • Ne, reikėjo rinktis labiau patyrusį strategą
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Madrido spauda: "Real" apsisprendė – sausį sieks įsigyti C. Erikseną


Panašu, kad Madrido "Real" jau apsisprendė, kuris kandidatas artėjančiame žiemos žaidėjų perėjimų lange sustiprins klubą.

Jau anksčiau rašėmė, kad Madrido ekipa nusprendė žiemą stiprinti saugų liniją, o pagrindiniais kandidatais yra įvardijami Christianas Eriksenas, Donny van de Beekas ir Marcas Roca.

Šiandien lyg susitarę abu Madrido dienraščiai – AS ir "Marca" – skelbia, kad sprendimas jau yra priimtas: "Real" sausį pradės derybas dėl C. Erikseno įsigijimo, kuris jų akiratyje yra ne vienerius metus.

27-erių dano sutartis su Londono "Tottenham" baigiasi kitų metų vasarą, tačiau "baltieji" nėra linkę laukti kito sezono ir jau artimiausiame transferų lange nori saugo savo komandoje.

Manoma, kad būtent tokio scenarijaus ir laukė "Tottenham" klubas, kuris iškart leisis į derybas su "Real". Danas sausį neturėtų kainuoti daugiau nei 25 mln. eurų.

Madrido "Real" vidurio saugų liniją norėjo stiprinti praėjusią vasarą, tačiau naujų žaidėjų į šią poziciją neatvyko.

Straipsnio įvertinimas: 1 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (2)

DeividaCFCs
1 14 10-10 12:44
Madridistas:
Kad ir kaop kritus forma, tokio lygio žaidėją už 25 mln. visada verta paiimt, nes net ant suolo metus pralaikius dar atrastų kam už tiek pat af brangiau parduoti
Manau, kad kritusiai formai nemažą reikšmę turi ir motyvacija. Akivaizdu, kad Eriksenas klubą norėjo palikti dar prieš sezoną.
2 11 10-10 12:19
Kad ir kaop kritus forma, tokio lygio žaidėją už 25 mln. visada verta paiimt, nes net ant suolo metus pralaikius dar atrastų kam už tiek pat af brangiau parduoti
0 0 10-10 22:16
Reikejo ji vasara parduot. Dabar negaus kiek jis vertas nei puses.