"Malaga" nepajėgė sustabdyti "Real Betis" mašinos (VIDEO)

Pirmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse buvo sužaistos paskutinės 35-ojo turo rungtynės.

Sevilijos "Real Betis" namuose priėmė iš lygos pasitrauksiančią "Malaga". Pirmenybių autsaideriai nesustabdė sezono pabaigoje fenomenaliai žaidžiančios andalūzų komandos - pralaimėjimas rezultatu 1-2.

Šeimininkai 20-ąją minutę buvo nemaloniai nustebinti - varžovų puolėjas Youssefas En Nesiry išvedė "Malaga" į priekį. Tačiau svečiai ilgai pranašumu nesidžiaugė - jo po keturių minučių "Real Betis" išlygino rezultatą.

Pergalingas įvartis krito 73-ąją susitikimo minutę. Tris taškus šeimininkams atnešė tikslus Fabiano Ruizo smūgis.

"Real Betis" komandai tai buvo jau net septintoji pergalė per pastarąsias aštuonias dvikovas "La Liga" pirmenybėse. Juos pristabdyti paskutiniame ture sugebėjo tik "Atletico" - susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Andalūzai užima penktąją poziciją ir vis dar turi teorinių galimybių patekti į Čempionų lygą, tačiau "Valencia" komandai užteks bent kartą laimėti ar du kartus sužaisti lygiosiomis.

"Real Betis" 2 - 1 "Malaga" (VIDEO)
20' [0 - 1] Y. En Nesiry
24' [1 - 1] R. Durmisi
73' [2 - 1] F. Ruiz