Visos rungtynės
Ar "Arsenal" turėtų pradėti galvoti apie permainas trenerio kėdėje?
  • Taip, prie U. Emery komanda netobulėja
  • Ne, kalti žaidėjai, o ne treneris
  • Sunku pasakyti, savo darbą prastai atlieka tiek žaidėjai, tiek treneris

Visos apklausos

Malcomas: "Barselonoje buvau labai laimingas"


2019-08-21 17:23:40 Malcom Filipe Silva de Oliveira

Vos sezoną "Barcelona" ekipos gretose praleidęs brazilas Malcomas šią vasarą už maždaug 40 mln. eurų išpirką išvyko rungtyniauti į Sankt Peterburgo "Zenit" klubą.

22-ejų brazilas, bendraudamas su "Goal", tikino, kad Katalonijos ekipai jis buvo visiškai atsidavęs, tačiau privalėjo priimti "Zenit" pasiūlymą.

"Barselonoje stengiausi parodyti viską, ką tik galėjau. Tokiame klube tu visuomet turi būti pasirengęs. Kai tik man būdavo suteikiamas šansas, aš aikštėje atsiduodavau maksimaliai.

Futbolas toks jau yra ir tu privalai pasinaudoti šansais. "Zenit" parodė didžiulį susidomėjimą manimi bei pateikė gerą pasiūlymą.

Barselonoje buvau labai laimingas, tačiau esu tikras, kad toks būsiu ir rungtyniaudamas "Zenit" ekipoje", - tvirtino Malcomas.

Brazilas taip pat negailėjo gražių žodžių savo buvusiam komandos draugui Lioneliui Messi.

"Messi yra išskirtinis futbolininkas, puikus komandos draugas bei nuostabi asmenybė. Jis rodo pagarbą kiekvienam ir mūsų santykiai buvo labai geri. Jis nusipelnė visko, ką tik yra pasiekęs", - pridėjo brazilas.

Straipsnio įvertinimas: 10 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (3) Seniausi (3) Geriausi (3) Anoniminiai (6)

2 4 08-22 10:21
forza, nežinau kodėl čia nėra straipsnio apie tai, ypač kai toks veikėjas kaip tu tiek reiškiasi apie lyginimus Messi-Ronaldo. Bet 15min portale yra straipsnis kaip belgų mokslininkai pamėgino paskaičiuoti kuris žaidėjas yra naudingesnis ir universalesnis. Pasiskaityk.
 Luk0dz
2 4 08-21 22:18
Taip buvai... Bet zaidibinio laiko tau buvo mazai..
9 5 08-22 03:06
Forza, ziurek saves, jeigu jis pasake, kdl tu jam priestarauji? Kiekvienas barsoj butu laimingas, kaip ir Mu, Rmd cia yra didziausi klubai, nesvarbu, jie laimi ar ne. Visa kita dar tik auga, serie a lb atsigavus, bet net su cr jie nesilygiuoja i top 3 brc rmd ir mu, paskui turetu sekti mc, juve, bayern ir live, live db ant bagos, bet jie iki top dar kelis metus turi rodyt gerus rezus ne taip, kad isauna ir jau rimta, premiere daug kas gali isaut, leicesteris savo parodes buvo, o db tote griezia ziauriai, bet iki kitu triju uzdirbiu jiems dar toli. Mu isvis nieko neparodo keleta metu, bet jis tiek saibu uzdirba ir brendas yra ziaurus, ko nepasakgsi apie kitus klubus, sry juves fanu, bet iki top jum dar tolokai, kad ir cl pasiimtut siemet kas lb toli jei dyabala parduotumet