Ar sugebės Lietuvos rinktinė iškovoti pirmuosius taškus Tautų lygoje?
  • Taip, rungtynėse prieš serbus
  • Taip, mače prieš rumunus
  • Ne, E.Jankausko auklėtiniai pralaimės visas rungtynes
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

Malcomas išvykimui nesiruošia: "Viskas, apie ką svajojau, reikalavo didžiulio darbo"


Malcomas, šį sezoną "Barcelona" gretose sužaidęs vos 114 minučių, apie išvykimą negalvoja ir teigia, kad sunkiai dirbs, jog užsitarnautų daugiau žaidimo laiko.

41 mln. eurų vasarą kainavęs brazilas atvykęs į Barseloną gero gyvenimą iškart nesulaukė - jis nuolatos buvo paliekamas už registruotų žaidėjų sąrašo, o dar taip pat buvo susidūręs su sveikatos problemomis.

Malcomas antradienį galiausiai sulaukė progos debiutuoti UEFA Čempionų lygoje ir jau kone savo pirmu prisilietimu įmušė įvartį prieš Milano "Inter", kuris jam buvo pirmasis katalonų gretose.

"Man tai buvo labai svarbus įvartis" , - sakė futbolininkas. - Padėti komandai tokiame turnyre kaip Čempionų lyga nori visada, ir visiškai nesvarbu, kokiu momentu pasirodai aikštėje".

"Pranešimai apie norą išvykti nėra tikri ir jie tikrai nesugriaus mano pasitikėjimo, kurio dar daugiau įgavau po įvarčio į "Inter" vartus. Žinau, kad "Barcelona" komandai galiu padėti labai daug.

Viskas, apie ką svajojau, jau išsipildė - nuo žaidimo savo vaikystės klube iki atvykimo į Europą ir prisijungimo prie "Barcos". Viskas, ką pasiekiau, tai buvo tik dėl įdėto darbo", - pridūrė Malcomas.

Straipsnio įvertinimas: 6 0

Naujausi kom. Seniausi kom. Geriausi kom.  Komentatoriai laimi prizus Registruokis.
Agnieska
5 32 11-08 17:48
Jam 21 eri. Jis jaunas ir labai, labai perspeltyvus, o rungtynės su inter parodė, daugiau nei galėjo, laimės ašaros, tokie žaidėjai anksčiau ar vėliau ras vieta po saule, svarbu iškentėti... Šiuo atveju rinkčiausi malcoma nei dembele, pastarasis talento turi daugiau, bet žiūrint į ko darbo etika, net neabejoju, 2 ar 3 metai visas stos į savo vietas. HARD WORK PAYS ALWAYS OF.
1 15 11-08 18:15
Mane pyktis ima vis, kai valverde jo neregistruoja, o toks grybas kaip rafinha buna. Tikiuosi lo.has nesugalvos vel jo palikt ant ledo.
Agnieska
1 5 11-08 17:49
Always pays of ????
Dzukelis
0 1 11-09 10:21
Na Valvarde jau ne karta ir anksciau sakiau jog turetu duoti jam daugiau zaidybinio laiko nes tikrai geras ir jaunas zaidejas ir jam reikia zaisti kad pasiektu maksimalia forma pradziai bent jau kad ir lygos rungtynese su kokiom silpnesnem komandom duotu pazaisti ir tai jau butu gerai gaves laiko prisitaikytu prie visko ir tikrai manau butu labai puikus variantas barcos rotacijoje o gal starte
MettaworIdpeace
3 3 11-09 10:16
Agnieska:
Jam 21 eri. Jis jaunas ir labai, labai perspeltyvus, o rungtynės su inter parodė, daugiau nei galėjo, laimės ašaros, tokie žaidėjai anksčiau ar vėliau ras vieta po saule, svarbu iškentėti... Šiuo atveju rinkčiausi malcoma nei dembele, pastarasis talento turi daugiau, bet žiūrint į ko darbo etika, net neabejoju, 2 ar 3 metai visas stos į savo vietas. HARD WORK PAYS ALWAYS OF. :)
Bet tu supranti, kad tiek zaliu nyksciu gavai vien todel, kad uzsidejai mergiotishka nicka? Apsispuogave ir sexualine energija trykstantys paaugliai ne nesupranta, kad po mergiotishku niku gali sleptis Igoris