"Man City" FA taurėje nušlavė varžovus, "Leicester" patyrė sensacingą nesėkmę

Sekmadienį FA taurėje Anglijos "Premier" lygos klubai tęsia pasirodymą trečiajame etape.

Stipria sudėtimi žaidusi "Manchester City" savo stadione nepasigailėjo "Championship" lygoje rungtyniaujančios "Rotherham" ekipos. Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 7:0 nušlavė savo varžovus.

Pirmajame kėlinyje tiksliai smūgiavo Raheemas Sterlingas ir Philas Fodenas, dar vieną įvartį įsimušė patys varžovai.

Antrajame kėlinyje toliau siautėjo "miestiečių" žvaigždės – dar po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas, Riyadas Mahrezas, Nicolas Otamendi bei Leroy'us Sane.

Kitoje dvikovoje Londono "Fulham" savo aikštėje netikėtai nusileido "Oldham" komandai.

Dar vėlesnėje dvikovoje netikėtą nesėkmę patyrė "Leicester City" ekipa, kuri rezultatu 1:2 nusileido ketvirtoje lygoje rungtyniaujančiai "Newport".

"Man City" 7 - 0 "Rotherham"
"Fulham" 1 - 2 "Oldham"
"Newport Co" 2 - 1 "Leicester"