Visos rungtynės
Ar pritariate Superlygos įkūrimui?
  • Taip, lauktų nemažai įdomių grandų dvikovų
  • Ne, tinkamesnis yra dabartinis Čempionų lygos variantas
  • Neturiu nuomonės

Visos apklausos

"Man City" gali prarasti vietą Čempionų lygoje


"Man City" komanda vaikšto plonu ledu. Kaip praneša įvairūs Anglijos leidiniai, "miestiečiai" dėl pakartotinų pažeidimų kitą sezoną gali būti išspirti iš UEFA Čempionų lygos.

Josepo Guardiolos treniruojama ekipa jau anksčiau sulaukė dėmesio dėl Sąžiningo žaidimo taisyklių pažeidimų, o naujausias atvejis gali perpildyti organizacijos vadovų kantrybės taurę.

Teigiama, jog buvo nustatyta, kad "Man City" sulaukė 60 mln. svarų sterlingų paramos, kurią privalėjo pervesti oficialus klubo sponsorius "Etihad", tačiau tai padarė patys "Man City" savininkai - "Abu Dhabi United Group".

UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas, patvirtinęs apie vykstantį tyrimą, kalbėjo:

"Mes analizuojame situaciją. Labai greitai bus gauti atsakymai, ką nuspręsime daryti šiuo konkrečiu atveju."

Tiesa, iš Čempionų lygos pašalinta komanda nenuleistų rankų ir neabejotinai kreiptųsi į Sporto arbitražo teismą.

Straipsnio įvertinimas: 23 1
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Naujausi (2) Seniausi (2) Geriausi (2) Anoniminiai (19)

Norėdami komentuoti prisijunkite.

1 5 12-04 18:45
As:
Sunys loja bet bent vienas galit paminet brangiausius visame futbole pirkinius PVZ brangiausias vartininkas, gynejas puolejas ir t.t. Nemanau kad pasaulio futbolo vienuoliktuke atsirastu daugiau kaip 1-2 zaidejai .Tai apie ka mes snekam. Barsa su Realu tai jau dare pries 5 ir daugiau metu tai kodel kitiems negalima jeigu jau sakot kad visi lygiom taisyklems turime vadovautis.
Tu man pasakyk kada Realas ar barca 350 liamu dviem pirkiniam isleido... Nusisneki... Ir be to Realas su Ba4ca navaro pasidaro is fules ir gali pirkt, o pas PSG ar tai City is kur saibos... Seihas is savo kisenes negali kist i kluba, bet matomai apejo visas taisykles-tai dabar vistiek laikys kardana... Nes UEFA nenubaudus padarys didele klaida ir duos zalia svuesa kitiems klubams taip stumt... Is tokio Š futbolas visai susmirs... Taip, kad is pradziu issiaiskink uz kokius pinigus klubas gali pirktis ir p x kad presidentasxklubo bilijardus saskaitose varto
Asirgitawe
4 5 12-04 12:54
Tuoj prasidės teismai, vilkinimai. Labai abejoju, ar UEFA išspirs Man City ar PSG iš ČL lygos.